-
27-Nov-2016 RUNNER UP BEST IN SHOW, BEST EXHIBIT IN GROUP, & AUS BRED IN SHOW
Sovereign City Kennel Club Inc (VIC) [CH] (Judge was Ms Maureen Gostelow & Mrs Shellie Marsha)
-
20-Nov-2016 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP
Garden State Kennel Club [CH] (Judge was Mr W Mooney)
-
30-Oct-2016 Reserve Challenge & AUS BRED IN SHOW
bullmastiff Club Of Vic [CH] (Judge was Mr Dimitry A Raamsdonk (Netherlands))
-
16-Oct-2016 RUNNER UP BEST IN GROUP & AUS BRED IN SHOW
Romsey Kennel Club Inc (Show 1) (VIC) [CH] (Judge was Mr M Camac (SA))
-
16-Oct-2016 BEST EXHIBIT IN GROUP
Romsey Kennel Club Inc (Show 2) (VIC) [CH] (Judge was Mrs P Buckley (SA))
-
15-Oct-2016 RUNNER UP BEST IN SHOW, RUNNER UP BEST IN GROUP & AUS BRED IN SHOW
Royal Geelong A & P Society Inc (VIC) [CH] (Judge was Mr W Ranie (ACT))
-
18-Sep-2016 BEST EXHIBIT IN SHOW
Association of All Mastiff Breeds of Vic [CH] (Judge was Molosser Specialist Mr Rafael Alcrudo (S)
-
10-Sep-2016 BEST EXHIBIT IN SHOW
Bullmastiff Club Of NSW [CH] (Judge was Breed specialist - Mr Bradley Richards ()
-
3-Sep-2016 BEST EXHIBIT IN SHOW
Bullmastiff Club Of S.A [CH] (Judge was Mrs G Fletcher (NZ))
-
7-Aug-2016 Best Of Breed @ Vic Pointscore, Runner Up Best In Group & Aus Bred In Show
Werribee Barwon Canine Club [CH] (Judge was Mr T Valli (NSW))
-
31-Jul-2016 Best of breed @ Vic pointscore and AUS BRED IN SHOW
Utility Dog Club [CH] (Judge was Ms J Jenkins (Tas) and Ms B Turner (NSW))
-
1-May-2016 BEST EXHIBIT IN GROUP & AUS BRED IN SHOW
Merbein Kennel Club [CH] (Judge was Ms K Santas & Mr B Thompson)
-
30-Apr-2016 RUNNER UP BEST IN GROUP & AUS BRED IN SHOW
Merbein Kennel Club [CH] (Judge was Mr B Thompson & Mrs S Marshall)
-
30-Apr-2016 BEST EXHIBIT IN GROUP & AUS BRED IN SHOW
Mildura & District Kennel Club Inc [CH] (Judge was Mrs S Marshall & Ms K Santas)
-
23-Apr-2016 BEST EXHIBIT IN SHOW & AUS BRED IN SHOW (1121 ENTRIES)
Greensborough & District Kennel Club AM [CH] (Judge was Mr M Yates (QLD) & Mrs M Shelbach (QLD))
-
20-Mar-2016 Runner Up Best Of Breed & CC Bitch @ BCV Pointscore
Pakenham & District A & H Society [CH] (Judge was Mrs P Clarke)
-
13-Mar-2016 Runner Up Best Of Breed & CC Bitch
Noorat & District K.C [CH] (Judge was Mrs Sylvia Gartner (NSW))
-
13-Mar-2016 Best Of Breed, RUNNER UP BEST IN GROUP & AUS BRED IN GROUP
Noorat & District K.C [CH] (Judge was Mrs Helen Hill (VIC))
-
12-Mar-2016 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP
Mt Elephant & District Kennel Club Inc [CH] (Judge was Mrs Robyn Williams (NSW))
-
12-Mar-2016 Best Of Breed, BEST EXHIBIT IN GROUP, RUNNER UP BEST IN SHOW, AUS BRED IN SHOW
Mt Elephant & District Kennel Club pm [CH] (Judge was Mrs Lyn Watson (VIC))
-
27-Feb-2016 Reserve Challenge Bitch & Open Of Breed
Canberra Royal [CH] (Judge was Mrs E Berg (USA))
-
20-Feb-2016 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP @ Vic Pointscore
Twilight Canine Country Club [CH] (Judge was Mr Darren Bowey)
-
16-Jan-2016 Best Of Breed
Lang Lang P A & H Association [CH] (Judge was Mr G Gaut)
-
9-Jan-2016 Runner Up Best Of Breed
Yarra Ranges Kennel Club [CH] (Judge was Mrs L Reidel (USA))
-
2-Jan-2016 Best Of Breed
Central Gippsland Kennel Club [CH] (Judge was Mr W Douglas)
-
6-Dec-2015 Best Of Breed
The Royal Canin Summer Spectacular [CH] (Judge was Mr G Ayala (Guatemala))
-
5-Dec-2015 Runner Up Best Of Breed & Bitch Challenge
The Royal Canin Summer Spectacular [CH] (Judge was Mrs Y Suzuki (Japan))
-
4-Dec-2015 Best Of Breed
The Royal Canin Summer Spectacular [CH] (Judge was Mr T Hiscock (Sth Africa))
-
22-Nov-2015 RUNNER UP IN SHOW, AUS BRED IN SHOW, BEST IN GROUP, AUS BRED IN GROUP.
Garden State Kennel Club [CH] (Judge was Ms Meredith Clegg)
-
31-Oct-2015 BEST EXHIBIT IN SHOW & AUS BRED IN SHOW
Bullmastiff Club Of Victoria [CH] (Judge was Mrs Pat Hall (NSW))
-
25-Oct-2015 RUNNER UP BEST IN GROUP & AUS BRED IN GROUP
Southern Cross K.C [CH] (Judge was Mrs Michelle Glover)
-
11-Oct-2015 Best Of Breed & Aus Bred In Group & Aus Bred In Show
Bacchus Marsh & District K.C [CH] (Judge was Dr E Greenway & Mr B Marquette)
-
10-Oct-2015 RUNNER UP BEST IN GROUP & BOB @ BCV Pointscore
Ballarat Dog Club [CH] (Judge was Mrs L Smith)
-
20-Sep-2015 BEST EXHIBIT IN SHOW & AUS BRED IN SHOW
Assoc. All Breeds Mastiff Show [CH] (Judge was Mrs Lorene Cantarella (NSW))
-
19-Sep-2015 Best Of Breed @ BCV Pointscore Show
Royal Melbourne Show [CH] (Judge was Mr Rui Oliveira (Portugal).)
-
12-Sep-2015 AUS BRED IN SHOW
BCNSW Specialty Show [CH] (Judge was Mr Andrew Burt)
-
9-Aug-2015 Best Of Breed
Ladies Kennel Assoc [CH] (Judge was Mrs F Harris (Tas))
-
8-Aug-2015 Best Of Breed
Ladies Kennel Association [CH] (Judge was Mrs Susan Hewinson (QLD)))
-
7-Aug-2015 Best Of Breed & AUS BRED IN SHOW, AUS BRED IN GROUP
Werribee Barwon K.C [CH] (Judge was Mr Dennis McGreevy (QLD))
-
2-Aug-2015 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP
Lyndhurst C.C.C [CH] (Judge was Mr A B Santos 111(Phill))
-
1-Aug-2015 Best Of Breed
Melbourne Dog Club [CH] (Judge was Mr Ronnie Natividad (Phill))
-
26-Jul-2015 Best Of Breed @ BCV Pointscore show
Utility Champ Show [CH] (Judge was Mr Jim Black)
-
21-Jun-2015 Best Of Breed
Cranbourne Dog Club [CH] (Judge was Mrs Martina Butcher (NSW))
-
20-Jun-2015 Best Of Breed
Frankston & Peninsula K.C [CH] (Judge was Mrs N Wilson)
-
14-Jun-2015 Bitch CC & Runner up Best Of Breed
Western Suburbs All Breeds Kennel Club [CH] (Judge was Mrs Shelley Turner)
-
13-Jun-2015 Best Of Breed
Box Hill & District Kennel Club [CH] (Judge was Mrs Robyn Williams (NSW))
-
5-Jun-2015 BEST EXHIBIT IN GROUP & AUS BRED IN GROUP
West Gippsland Kennel Association PM [CH] (Judge was Miss Jill McDonald)
-
31-May-2015 BEST IN SHOW 2ND & BEST EXHIBIT IN GROUP
Bulla Amenities Show [CH] (Judge was Miss A Ancell (NZ) & Mr S Shen (Sing))
-
30-May-2015 BEST IN SHOW 3RD & BEST EXHIBIT IN GROUP
Bulla Amenities Show [CH] (Judge was Mr S Shen (Sing) & Mr G Whitfield (NZ))
-
23-May-2015 RUNNER UP BEST IN SHOW (1002 entries) Aus Bred in Show @ BCV Pointscore
Caulfield & District K.C [CH] (Judge was Ms Tammy Martin (SA) & Mr R Watson (Tas))
-
26-Apr-2015 BEST EXHIBIT IN GROUP, AUS BRED IN GROUP & AUS BRED IN SHOW
Greensborough & Dist. K.C - AM [CH] (Judge was Mrs Julie Keenan)
-
26-Apr-2015 Best Of Breed
Greensborough & Dist KC - PM [CH] (Judge was Mrs Rosina Brace)
-
28-Mar-2015 BEST EXHIBIT IN SHOW. BEST EXHIBIT IN GROUP. BEST OF BREED
Eltham & District Kennel Club [CH] (Judge was Mrs J Brownlee & Ms J Weekes)
-
15-Mar-2015 Best Of Breed
Yarra Glen KC AM [CH] (Judge was Mrs S Rickard)
-
15-Mar-2015 Best Of Breed
Yara Glen KC PM [CH] (Judge was Mrs N Burrows)
-
14-Mar-2015 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP
Berwick All Breeds K.C [CH] (Judge was Ms D Parker)
-
8-Mar-2015 Best Of Breed
Noorat & District K.C AM [CH] (Judge was Mr S Tassan (QLD))
-
8-Mar-2015 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP
Noorat & District K.C PM [CH] (Judge was Ms V Perkins)
-
21-Feb-2015 Best Of Breed
Sunshine Kennel Club [CH] (Judge was Ms Deidrie Crofts (NSW))
-
20-Feb-2015 BEST IN SHOW, AUS BRED IN SHOW, BEST IN GROUP, AUS BRED IN GROUP.
Twilight Canine Country Club [CH] (Judge was Dr R Zammit (NSW) & Mrs C Butler (NSW))
-
7-Feb-2015 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP
Classic Dog Show [CH] (Judge was Ms L Smith (Vic))
-
11-Jan-2015 Best Of Breed, AUS BRED IN GROUP & AUS BRED IN SHOW
Yarra Ranges [CH] (Judge was Mr P Pissitwuttinan (Thailand) Mr A Zee)
-
10-Jan-2015 BEST EXHIBIT IN SHOW (946 entries)
Yarra Ranges K.C [CH] (Judge was Ms M Harase (Japan))
-
27-Dec-2014 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP
Lancefield Kennel Club [CH] (Judge was Mrs J Campbell)
-
20-Dec-2014 Best Of Breed
Yarra Valley K.C [CH] (Judge was Mr Graham Kerr (QLD))
-
7-Dec-2014 Best Of Breed
Bass Valley K.C [CH] (Judge was Ms Karen McIntyre (NZ))
-
23-Nov-2014 RUNNER UP IN GROUP & AUS BRED IN GROUP.
Sovereign City Kennel Club [CH] (Judge was Mr D. Brace)
-
19-Oct-2014 Bitch Challenge & Runner Up Best Of Breed @ Vic pointscore
Romsey Kennel Club [CH] (Judge was Mr Craig Phillips)
-
18-Oct-2014 BEST EXHIBIT IN SHOW & AUS BRED IN SHOW.
Royal Geelong Agricultural Show [CH] (Judge was Mr S Schwerdt (S.A))
-
23-Sep-2014 BEST OF BREED
Roayl Melbourne Show [CH] (Judge was Elina Haapaniemi (Finland))
-
21-Sep-2014 Challenge Bitch
Assoc. All Breeds Mastiff Show [CH] (Judge was Mrs L Niemann (S.A))
-
20-Sep-2014 RUNNER UP BEST IN SHOW & AUS BRED IN SHOW
Bullmastiff Club Of Victoria Specialty [CH] (Judge was Yanina Smith (Tas))
-
11-Sep-2014 RUNNER UP BEST IN SPECIALTY SHOW, CHALLENGE BITCH & OPEN IN SHOW
S.A Bullmastiff Specialty [CH] (Judge was Mrs Mavis Cochrane (W.A))
-
11-Sep-2014 BEST OF BREED
Royal Adelaide Show [CH] (Judge was Judge was Mr John Rowton (Canada))
-
10-Aug-2014 Best Of Breed
KCC Park Show [CH] (Judge was Mr M Svaljek)
-
27-Jul-2014 Best Of Breed @ BCV Pointscore (23 points)
Utility [CH] (Judge was Mr Lawrence Wheeler (NSW))
-
26-Jul-2014 Runner Up Best Of Breed
Heidelberg & District Kennel Club [CH] (Judge was Ms Karen Harrison (NZ))
-
12-Jul-2014 Best Of Breed, RUNNER UP IN GROUP & AUS BRED IN GROUP
Junior Kennel Club [CH] (Judge was Ms Katrina Santas (NSW))
-
7-Jun-2014 Reserve Challenge Bitch
6th National Bullmastiff Specialty [CH] (Judge was Ms Fiona Miller (Meitza Bullmastiffs))
-
17-May-2014 Challenge Bitch & Runner up Best Of Breed
Seymour & District Kennel Club [CH] (Judge was Mr P Hickey (QLD))
-
10-May-2014 Best Of Breed
Shepparton & District Kennel Club [CH] (Judge was Mes Kerry Cannon (NSW))
-
3-May-2014 Best Of Breed
Colac Ladies Kennel Club PM [CH] (Judge was Mr J Rice (SA))
-
27-Apr-2014 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP
Greensborough & District Kennel Club [CH] (Judge was Ms S Bownds (NSW))
-
26-Apr-2014 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP
Greensborough & District Kennel Club [CH] (Judge was Ms S Edmunds (NSW))
-
25-Apr-2014 RUNNER UP BEST IN SHOW, BEST IN GROUP & AUS BRED IN SHOW
Kilmore Kennel Club [OP] (Judge was Mr R Broomhall & Miss Janelle W Robbins)
-
21-Apr-2014 BEST OF BREED
Town & Country Kennel Club [OP] (Judge was Mrs M Gostelow)
-
20-Apr-2014 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP
Easter Festival Kennel Club [CH] (Judge was Mrs G Cook)
-
13-Apr-2014 Runner Up Best Of Breed & Challenge Bitch
Sydney Royal [CH] (Judge was MR FRANK KANE (UK))
-
29-Mar-2014 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP
Bunyip & District Ag Society [CH] (Judge was Ms Tania Kirkland)
-
15-Mar-2014 Runner Up Best Of Breed, Challenge Bitch & AUS BRED IN GROUP
Pakenham & District A & H Society [CH] (Judge was Mr Keith Lovell)
-
1-Mar-2014 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP
Metropolitan Canine Association [CH] (Judge was Mr Guy Spagnolo (NSW))
-
23-Feb-2014 Best Of Breed
Canberra Royal [CH] (Judge was Boris Spoliaric (USA))
-
16-Feb-2014 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP
Berwick All Breeds Kennel Club [CH] (Judge was Mrs Bernadette Lawton)
-
15-Feb-2014 Best Of Breed & AUS BRED IN GROUP
Twilight Canine Country Club [CH] (Judge was Mrs R Thompson (SA))
-
14-Feb-2014 Best Of Breed, BEST EXHIBIT IN GROUP & BEST EXHIBIT IN SHOW
Twilight Canine Country Club [CH] (Judge was Mr M Johnston & Mr R Fitzgerald QLD)
-
6-Oct-2013 BEST EXHIBIT IN SHOW & INTERMEDIATE IN SHOW
Bullmastiff Club Of Vic Specialty [CH] (Judge was Ms Denise Borton (USA))
-
6-Oct-2013 Best Owner Bred and handled
Bullmastiff Club Of Vic Specialty [CH] (Judge was Mrs Doreen Duffin)
-
2-Oct-2013 RUUNER UP BEST IN GROUP & INTERMEDIATE IN GROUP
Horsham Agricultural Show [CH] (Judge was Mrs Stephanie Rickard)
-
22-Sep-2013 Best Of Breed & BEST EXHIBIT IN SHOW & BEST INTERMEDIATE IN SHOW
Assoc. All Breeds Mastiff Vic [CH] (Judge was Ms E Emery (NSW))
-
14-Sep-2013 INTERMEDIATE IN SHOW
BCNSW Specialty [CH] (Judge was Virginia Rowland Blackslate Kennels USA)
-
10-Aug-2013 Best Of Breed @ Vic Pointscore & BEST EXHIBIT IN GROUP & INTERMEDIATE IN SHOW
Lillydale Kennel Club [CH] (Judge was Ms Y Ovsyannikova (Russia))
-
3-Aug-2013 Best Of Breed
Ladies Kennel Club [CH] (Judge was Mr R Besoff (NSW))
-
3-Aug-2013 Best Of Breed
Werribee-Barwon Canine Club [CH] (Judge was Mr G Vernon (NSW))
-
28-Jul-2013 1st Inter Bitch & INTERMEDIATE IN SHOW
Utility Dog Club [CH] (Judge was Mr E Hardwick (NSW) & Mr S Yiannou (QLD))
-
21-Jul-2013 Best Of Breed, BEST EXHIBIT IN GROUP & INTERMEDIATE IN GROUP
Dandenong & Poultry K.C [CH] (Judge was Mr Craig Fynmore (NSW))
-
13-Jul-2013 Best of Breed @ Victorian Pointscore
Junior Kennel Club [CH] (Judge was Mrs Kim Haddon (QLD))
-
22-Jun-2013 Best Of Breed
Melbourne Dog Club [CH] (Judge was Mrs M Merchant (SA))
-
7-Jun-2013 Best Of Breed, BEST EXHIBIT IN GROUP, & RUNNER UP BEST EXHIBIT IN SHOW
West Gippsland AM Show [CH] (Judge was Mr K Iggleden (QLD) & Mrs J Stacy (USA))
-
7-Jun-2013 Best Of Breed
West Gippsland PM Show [CH] (Judge was Mrs L Rowles (NSW))
-
1-Jun-2013 Best Of Breed
Box Hill & District K.C [CH] (Judge was Mr Kenneth Hodge (NSW))
-
26-May-2013 Best Of Breed, BEST EXHIBIT IN GROUP, BEST INTERMEDIATE IN GROUP
Geelong & District K.C [CH] (Judge was Mr Raphael Broomhall (Tas))
-
25-May-2013 INTERMEDIATE IN GROUP & INTERMEDIATE IN SHOW
Caulfield & District K.C [CH] (Judge was Mrs Faye Crooks & Mr Iain Hinde)
-
4-May-2013 Best Of Breed @ Vic Pointscore & RUNNER UP BEST EXHIBIT IN GROUP
Bulla Amenities Extravaganza Oak Show [CH] (Judge was Mr G Krishnan (Malaysia))
-
28-Apr-2013 Best Of Breed & INTERMEDIATE IN GROUP
Colac Kennel Club [CH] (Judge was Miss S Rose (NSW))
-
27-Apr-2013 Best Of Breed
Colac Ladies Kennel Club [CH] (Judge was Mrs P Hall)
-
21-Apr-2013 Runner Up Best Of Breed & Challenge Bitch
Greensborough & District K.C [CH] (Judge was Ms V Ashby)
-
14-Apr-2013 Runner Up Best Of Breed
Heathcote Kennel Club [CH] (Judge was Mrs E M Knox (NSW))
-
13-Apr-2013 Best Of Breed
Central Victorian Canine Club [CH] (Judge was Mr J Comerford (NSW))
-
7-Apr-2013 Best Of Breed
Canine Museum [CH] (Judge was Mr Lionel Bleakley)
-
6-Apr-2013 Best Of Breed & INTERMEDIATE IN GROUP
Ovens Valley Canine Club [CH] (Judge was Mr W Mooney)
-
1-Apr-2013 Best Of Breed
Town and Country Kennel Club [CH] (Judge was Mrs Jan McRae (WA))
-
31-Mar-2013 Best Of Breed
Easter Festival Kennel Club [CH] (Judge was Miss Margaret Joyce)
-
30-Mar-2013 Best Of Breed & INTERMEDIATE IN GROUP
Bunyip Agricultural Society Inc [CH] (Judge was Mrs Alison Raftis)
-
29-Mar-2013 Best Of Breed, INTERMEDIATE IN GROUP & INTERMEDIATE IN SHOW
Dogs Victoria Amenities Show [CH] (Judge was Mrs N Burrows & Ms M Joyce)
-
3-Mar-2013 Best Of Breed
Yarra Glen Kennel Club [CH] (Judge was Mrs M Thorpe (Ire))
-
23-Feb-2013 Best Of Breed
Berwick Agricultural Show [CH] (Judge was Mrs Nancy Wilson)
-
17-Feb-2013 Best Of Breed
Berwick All Breeds Kennel Club [CH] (Judge was Mr R Bennets)
-
16-Feb-2013 Runner Up Best Of Breed & Challenge Bitch
Sunshine Kennel Club PM [CH] (Judge was Mr Keith Lovell)
-
16-Feb-2013 Best Of Breed @ Victorian Pointscore
Sunshine Kennel Club [CH] (Judge was Mr Wayne Douglas)
-
10-Feb-2013 BEST EXHIBIT IN SHOW, BEST EXHIBIT IN GROUP, INTER IN SHOW, INTER IN GROUP
Eaglehawk Kennel Club [CH] (Judge was Mr Steve Schwerdt (S.A) & Mr Andrew Burt)
-
9-Feb-2013 Best Of Breed @ Vic Pointscore
Bendigo Kennel Club [CH] (Judge was Mrs Yvonne Metzger (Tas))
-
9-Feb-2013 BEST EXHIBIT IN SHOW, BEST EXHIBIT IN GROUP, INTER IN SHOW, INTER IN GROUP
Bendigo Kennel Club Pm [CH] (Judge was Mr Kerry Lee & Mr Steve Schwerdt (S.A))
-
8-Feb-2013 Best Of Breed
Eaglehawk Kennel Club [CH] (Judge was Mrs Marlene Martin)
-
3-Feb-2013 Best Of Breed & INTERMEDIATE IN GROUP
Ballarat Dog Club [CH] (Judge was Mr C Moore)
-
2-Feb-2013 Best Of Breed
The Classic Dog Show [CH] (Judge was Mr J Marshall)
-
25-Jan-2013 Best Of Breed
Australia Day International Dog Club [CH] (Judge was Mr F Armellia (Puerto Rico))
-
19-Jan-2013 Best Of Breed, BEST EXHIBIT IN GROUP & INTERMEDIATE IN GROUP.
Lang Lang P. A & H Assoc. [CH] (Judge was Ms Maureen Gostelow)
-
12-Jan-2013 Best Of Breed
South Eastern Kennel Club [CH] (Judge was Mr T Miyagawa (Japan))
-
11-Jan-2013 Best Of Breed
South Eastern Kennel Club [CH] (Judge was Mr A Hayashiad (Japan))
-
6-Jan-2013 Best of Breed, BEST IN GROUP & BEST INTERMEDIATE IN GROUP
Central Gippsland Kennel Club [CH] (Judge was Mrs Janet Brownlee)
-
5-Jan-2013 Best Of Breed
Central Gippsland Kennel Club [CH] (Judge was Mrs Shelley Turner)
-
1-Jan-2013 Best Of Breed, BEST EXHIBIT IN GROUP & RUNNER UP BEST EXHIBIT IN SHOW
DogsVic New Years Day Show [CH] (Judge was Ms E Thomas (NSW))
-
31-Dec-2012 Best Of Breed, RUNNER UP BEST EXHIBIT IN GROUP
DogsVic New Years Eve Show [CH] (Judge was Ms Y Meintjes (NSW))
-
30-Dec-2012 Best Of Breed & INTERMEDIATE IN GROUP
DogsVic Amenities Show [CH] (Judge was Miss N Lane (NSW))
-
28-Dec-2012 Best Of Breed
Lancefield Kennel Club [CH] (Judge was Mrs B Lawton)
-
28-Dec-2012 Best Of Breed
Central Hightlands Kennel Club [OP] (Judge was Mrs H Morrison (TAS))
-
1-Dec-2012 Best Of Breed, INTER IN GROUP & INTER IN SHOW
Kilmore Agricultural Show [CH] (Judge was Ms Vicki Perkins & Mr Andrew Burt)
-
18-Nov-2012 Best Of Breed @ Victorian Pointscore
Garden State Kennel Club [CH] (Judge was Mr Kevin Summers)
-
10-Nov-2012 Best Of Breed
Echuca & District Kennel Club [CH] (Judge was Mr A Beattie (WA))
-
9-Nov-2012 Runner Up Best Of Breed & CC Bitch
Echuca & District Kennel Club [CH] (Judge was Mr F Waring (WA))
-
5-Nov-2012 Best Of Breed
Victorian Womans Dog Club [CH] (Judge was Mrs W Paquette (Canada))
-
28-Oct-2012 Res Challenge Bitch @ Vic Pointscore
Southern Cross Kennel Club [CH] (Judge was Mrs Sonya Sloan (NZ))
-
27-Oct-2012 RUNNER UP BEST EXHIBIT IN GROUP
Bendigo Agricultural Show [CH] (Judge was Miss Julia Jones)
-
20-Oct-2012 Challenge Bitch & Runner Up Best Of Breed
Royal Geelong A & P Society [CH] (Judge was Mr Iain Hinde)
-
7-Oct-2012 RUNNER UP BEST EXHIBIT IN SHOW
Bullmastiff Club Of Victoria Specialty [CH] (Judge was Ms Inger Dahle (Norway))
-
7-Oct-2012 Best Bitch Head & Best Movement In Show
Bullmastiff Club Of Victoria Specialty [CH] (Judge was Mr Lionel Bleakley)
-
12-Aug-2012 Runner Up Best Of Breed & Bitch C.C at Victorian Point Score
KCC Park Show [CH] (Judge was Mr Stephen Meredith (NZ))
-
11-Aug-2012 Runner Up Best Of Breed
Lillydale Kennel Club [CH] (Judge was Mrs Heather Langfeld (Canada))
-
10-Aug-2012 Runner Up Best Of Breed & Challenge Bitch
Lillydale Kennel Club [CH] (Judge was Mr Zoran Brankovic (Serbia))
-
5-Aug-2012 Best Of Breed & INTERMEDIATE IN GROUP
Werribee-Barwon Canine Club [CH] (Judge was Mr G Kerr (QLD))
-
28-Jul-2012 Best Of Breed, BEST EXHIBIT IN GROUP, BEST INTERMEDIATE IN GROUP.
Heidelberg & District Kennel Club [CH] (Judge was Dr Robert Zammit (NSW))
-
7-Jul-2012 Best Of Breed & Intermediate In Group
Junior Kennel Club [CH] (Judge was Miss Brooke Turner (NSW))
-
30-Jun-2012 Best Of Breed & BEST EXHIBIT IN GROUP & BEST INTER IN GROUP.
Vic Poultry & Kennel Club [CH] (Judge was Mr B Riddel (NSW))
-
17-Jun-2012 Best Of Breed
Cranbourne Dog Club [CH] (Judge was Mr George Minchinton (QLD))
-
8-Jun-2012 Best Of Breed, Inter In Group & Inter In Show
West Gippsland Kennel Club [CH] (Judge was Ms Glenys Alexander & Mrs S Kealy (Ire))
-
15-Apr-2012 Best Of Breed
Heathcote Kennel Club [CH] (Judge was Mrs M Martin)
-
8-Apr-2012 Junior In Show
Bullmastiff Club Of NSW Champ Show [CH] (Judge was Mrs Kath Marion (Treebrook Bullmastiffs))