Irish Wolfhound Show Results

The following show results have been submitted to our results system for the Irish Wolfhound (only past 90 days are shown). It is FREE to submit results.

Championship Show
Open Show
(S) Group or Breed Speciality

18-Aug-2018 (Saturday)

SA Poultry & Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mrs P Lanctot (Canada)   Group Specials : Mr Pierluigi Buratti (Italy)

Intermediate in Group: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)


Brisbane Royal Show (QLD)

General Specials : Mr Carlos Flaquer (Brazil)   Group Specials : Mrs Peggy Guitierrez-Otaro (Mexico)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Ornumflow Xakery (Sylvia Munro & Rona Moss)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)


17-Aug-2018 (Friday)

SA Poultry & Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mr M Lanctot (Canada)   Group Specials : Mrs Karen Furk (Sth Africa)

Intermediate in Group: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)



12-Aug-2018 (Sunday)

Ladies Kennel & Obedience Club of Broken Hill (NSW)

General Specials : Ms Kim Tosi (QLD)   Group Specials : Mrs Patrice Johansen (QLD)

Intermediate in Group: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)


Irish Wolfhound Club of Qld (QLD) (S)

General Specials : Mrs Jennifer Atkinson (New Zealand)

Best in Show & Junior in Show: Aust Ch MacLaomainn Baird Of Latino (Andrew Brown)
Runner Up in Show & Open in Show: Aust Sup Ch Ornumflow Xakery (Sylvia Munro & Rona Moss)
Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Baird Of Latino (Andrew Brown)
Res Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Ornumflow Xakery (Sylvia Munro & Rona Moss)
Bitch CC & Junior (Bitch) of Breed: Aust Ch MacLaomainn Brigitte Je Taime (AI) (Mrs R Moss)


Irish Wolfhound Club of Qld (QLD) (S)

General Specials : Mrs Michelle Hammond (QLD)

Best in Show & Junior in Show: Aust Ch MacLaomainn Brigitte Je Taime (AI) (Mrs R Moss)
Best Bitch & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Brigitte Je Taime (AI) (Mrs R Moss)


Qld Sighthound Association (QLD) (S)

General Specials : Ms P Gutierrez-Otero (Mexico)

Best in Show & Junior in Show: Aust Ch MacLaomainn Baird Of Latino (Andrew Brown)
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Baird Of Latino (Andrew Brown)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior (Bitch) of Breed: Aust Ch MacLaomainn Brigitte Je Taime (AI) (Mrs R Moss)


11-Aug-2018 (Saturday)

Mudgee & District Kennel & Obedience Club Inc (NSW)

General Specials : Mr Lynn Butler (NSW)   Group Specials : Mrs Carolyn Butler (NSW)

Intermediate in Show: Ornumflow Briannah (S Munro)
Intermediate in Group: Ornumflow Briannah (S Munro)
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn By Bryan's Latino (AI) (S Munro/R Moss)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Ornumflow Briannah (S Munro)


Ladies Kennel & Obedience Club of Broken Hill (AM Show) (NSW)

General Specials : Mrs Dianne Jovanovic (QLD)   Group Specials : Ms Kim Tosi (QLD)

Best in Group & Intermediate in Group: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)


Ladies Kennel & Obedience Club of Broken Hill (PM Show) (NSW)

General Specials : Mrs Patrice Johansen (QLD)   Group Specials : Mrs Dianne Jovanovic (QLD)

Intermediate in Group: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)


5-Aug-2018 (Sunday)

Canine Expo (Show 4) (NT)

General Specials : Mrs Pamela Brown (QLD)   Group Specials : Mrs Pamela Brown (QLD)

Open in Group: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Canine Expo (Show 5) (NT)

General Specials : Mr Steven Warry (WA)   Group Specials : Mr Steven Warry (WA)

Open in Group: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Campbelltown & Districts All Breeds Kennel Club (NSW)

General Specials : Mrs Rhonda Ralphs (NSW)   Group Specials : Mr Wayne Lewis (NSW)

Intermediate in Group: Aust Ch Wulfgar Freya (AI) (S Gendle)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Wulfgar Freya (AI) (S Gendle)
R/UP BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Wulfgar Fennoscandia (AI) (C Maciver & S Gendle)


Bendigo Kennel Club Inc (VIC)

General Specials : Mr Arthur Fry (VIC)   Group Specials : Mrs Marion Watson (WA)

BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Tirowen Willem (Mr S & Mrs C Biesiekierski/Dr F & Mrs A McEvoy)


Metropolitan Kennel Club of SA Inc (SA)

General Specials : Mrs Ruth Thompson (SA)   Group Specials : Miss Lauren Schwerdt (SA)

Runner Up in Group & Puppy in Group: Greycroft Irish Legend of Gabriels (AI) (J D & S P Lewington)
BOB, Best Dog & Puppy of Breed: Greycroft Irish Legend of Gabriels (AI) (J D & S P Lewington)


Metropolitan Kennel Club of SA Inc (SA)

General Specials : Mr Lancelot Heilmann (SA)   Group Specials : Ms Monica McCaffery (SA)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)


4-Aug-2018 (Saturday)

Canine Expo (Show 2) (NT)

General Specials : Mrs L Harris (New Zealand)   Group Specials : Mrs L Harris (New Zealand)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Canine Expo (Show 3) (NT)

General Specials : Mr Brian Harris (New Zealand)   Group Specials : Mr Brian Harris (New Zealand)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Eaglehawk Kennel Club Inc (AM SHOW) (VIC)

General Specials : Mr Zachary Tan (WA)   Group Specials : Mrs Barbara Doyle (VIC)

BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Tirowen Willem (Mr S & Mrs C Biesiekierski/Dr F & Mrs A McEvoy)


Eaglehawk Kennel Club Inc (PM SHOW) (VIC)

General Specials : Prof Brian Corbitt (NSW)   Group Specials : Mrs Eleanor (Elle) Maitland (VIC)

BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Tirowen Willem (Mr S & Mrs C Biesiekierski/Dr F & Mrs A McEvoy)


3-Aug-2018 (Friday)

Canine Expo (Show 1) (NT)

General Specials : Miss Diana Norman (QLD)   Group Specials : Miss Diana Norman (QLD)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)



29-Jul-2018 (Sunday)

Marion Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mr Julio Rueda (Uruguay)   Group Specials : Mr Shaun Watson (Cyprus)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)


28-Jul-2018 (Saturday)

Harden Murrumburrah Kennel Club Inc (NSW)

General Specials : Mrs Carolyn Butler (NSW)   Group Specials : Mrs Carolyn Butler (NSW)

Junior in Group: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)


Royal Agricultural Society of the NT (NT)

General Specials : Ms Glenys Alexander (VIC)   Group Specials : Ms Glenys Alexander (VIC)

Open in Group: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Warners Bay Dog Sports Club Inc (AM SHOW) (NSW)

General Specials : Ms Meredith Clegg (VIC)   Group Specials : Mr George Gaut (VIC)

BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Erinwolf Celtic Rose (AI) (Mrs K Palmer & Mrs S Gendle)


Warners Bay Dog Sports Club Inc (PM SHOW) (NSW)

General Specials : Ms Mandy Schelbach (QLD)   Group Specials : Ms Mandy Schelbach (QLD)

BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Erinwolf Celtic Rose (AI) (Mrs K Palmer & Mrs S Gendle)


Marion Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mr Shaun Watson (Cyprus)   Group Specials : Mrs Jan Brownlie (New Zealand)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)


27-Jul-2018 (Friday)

Harden Murrumburrah Kennel Club Inc (NSW)

General Specials : Mr Graham Cruse (NSW)   Group Specials : Mr Graham Cruse (NSW)

Junior in Group: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)


Marion Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mr Tung-Lin Wu (Taiwan)   Group Specials : Mr Tung-Lin Wu (Taiwan)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)


21-Jul-2018 (Saturday)

Show Dog Handlers Club (SHOW 1) (NT)

General Specials : Mrs Dianne Jovanovic (QLD)   Group Specials : Mrs Dianne Jovanovic (QLD)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Show Dog Handlers Club (SHOW 2) (NT)

General Specials : Mrs Patrice Johansen (QLD)   Group Specials : Mrs Patrice Johansen (QLD)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Melbourne Dog Club Inc (VIC)

General Specials : Mrs Jodie Wilshier (QLD)   Group Specials : Mr Glenn Wilshier (QLD)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Tollair Banshee of Valhalla (B Johnson)


North of the Harbour All Breeds Kennel Club Inc (NSW)

General Specials : Mr Julio Rueda (Uruguay)   Group Specials : Mr C P Reaney (South Africa)

R/UP BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Erinwolf Celtic Rose (AI) (Mrs K Palmer & Mrs S Gendle)


15-Jul-2018 (Sunday)

Junior Kennel Club of SA Inc (SA)

General Specials : Mr Darren Bowey (VIC)   Group Specials : Mr Darren Bowey (VIC)

Intermediate in Group: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)


Bungendore & Palerang District All Breeds Kennel Club (NSW)

General Specials : Mr Ronald Besoff (NSW)   Group Specials : Mrs Anne Raymond (SA)

Junior in Group: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)


14-Jul-2018 (Saturday)

Sutherland Shire All Breeds Kennel Club Inc (NSW)

General Specials : Mrs Beryl Hession (NSW)   Group Specials : Dr Lesley Cameron (NSW)

BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Erinwolf Celtic Rose (AI) (Mrs K Palmer & Mrs S Gendle)
R/UP BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Wulfgar Fennoscandia (AI) (C Maciver & S Gendle)
Res Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Wulfgar Freya (AI) (S Gendle)


Tennant Creek & District Show Society (NT)

General Specials : Mrs Julie Fynmore (NSW)   Group Specials : Mrs Julie Fynmore (NSW)

Open in Show: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)
Runner Up in Group & Open in Group: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Junior Kennel Club of SA Inc (SA)

General Specials : Mrs Kay Eldred (NSW)   Group Specials : Mrs Gail Arkell (NSW)

BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Greycroft Irish Storm (J & S Lewington)


Bungendore & Palerang District All Breeds Kennel Club (NSW)

General Specials : Mrs Dianne Besoff JP (NSW)   Group Specials : Mrs Dianne Besoff JP (NSW)

Junior in Group: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior (Bitch) of Breed: Aust Ch MacLaomainn Brigitte Je Taime (AI) (Mrs R Moss)


13-Jul-2018 (Friday)

Tennant Creek & District Show Society (NT)

General Specials : Mrs Elizabeth Gunter (NSW)   Group Specials : Mrs Elizabeth Gunter (NSW)

BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Bungendore & Palerang District All Breeds Kennel Club (NSW)

General Specials : Mr Kenneth Hodge (NSW)   Group Specials : Mr Ronald Besoff (NSW)

BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)


8-Jul-2018 (Sunday)

EPIC Advance Dog Sports Extravaganza (ACT)

General Specials : Mr Alex Rojas (Mexico)   Group Specials : Mr Bruce Anderson (New Zealand)

BOB, Dog CC & Junior (Dog) of Breed: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate (Bitch) of Breed: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)


Hawkesbury Kennel Club Inc (SHOW A) (NSW)

General Specials : Mr Lynn Butler (NSW)   Group Specials : Mrs Megan Markotany (NSW)

BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Wulfgar Freya (AI) (S Gendle)
R/UP BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Wulfgar Fennoscandia (AI) (C Maciver & S Gendle)
Res Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Erinwolf Celtic Rose (AI) (Mrs K Palmer & Mrs S Gendle)


Hawkesbury Kennel Club Inc (SHOW B) (NSW)

General Specials : Mrs Carolyn Butler (NSW)   Group Specials : Mr Gabor Markotany (NSW)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Wulfgar Fennoscandia (AI) (C Maciver & S Gendle)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Wulfgar Freya (AI) (S Gendle)
Res Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Erinwolf Celtic Rose (AI) (Mrs K Palmer & Mrs S Gendle)


Alice Springs Kennel & Dog Sports Club (Show #422) (NT)

General Specials : Mrs Kerry Cannon (NSW)   Group Specials : Mrs Kerry Cannon (NSW)

Aust Bred in Group: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Alice Springs Kennel & Dog Sports Club (Show #423) (NT)

General Specials : Mr John Rice (SA)   Group Specials : Mr John Rice (SA)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


The Murray Valley Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mr Robert Redhead (SA)   Group Specials : Mrs Connie Redhead (SA)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)


7-Jul-2018 (Saturday)

EPIC Advance Dog Sports Extravaganza (ACT)

General Specials : Mr Norman Deschuymere (Belgium)   Group Specials : Mr Norman Deschuymere (Belgium)

BOB, Bitch CC & Intermediate (Bitch) of Breed: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)
R/UP BOB, Dog CC & Junior (Dog) of Breed: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)


Junior Kennel Club of Victoria Inc (VIC)

General Specials : Mrs Julie Keenan (VIC)   Group Specials : Mr Alan Hunt (NSW)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Tollair Banshee of Valhalla (B Johnson)
NEUTER BOB, NEUTER Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust & Neut Ch Dileann Aroon Milish (B Johnson)


Alice Springs Kennel & Dog Sports Club (Show #420) (NT)

General Specials : Ms Shannon Lancaster (NSW)   Group Specials : Ms Shannon Lancaster (NSW)

Best in Group & Aust Bred in Group: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Alice Springs Kennel & Dog Sports Club (Show #421) (NT)

General Specials : Mr Roger Bridgford (VIC)   Group Specials : Mr Roger Bridgford (VIC)

BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


The Murray Valley Kennel Club Inc (AM SHOW) (SA)

General Specials : Mrs Wendye Slatyer (NSW)   Group Specials : Mrs Elizabeth Jackson (WA)

Group 1st: Aust Ch Tirowen Willem (Mr S & Mrs C Biesiekierski/Dr F & Mrs A McEvoy)
BOB, Dog CC & Open (Dog) of Breed: Aust Ch Tirowen Willem (Mr S & Mrs C Biesiekierski/Dr F & Mrs A McEvoy)


The Murray Valley Kennel Club Inc (PM SHOW) (SA)

General Specials : Mrs Connie Redhead (SA)   Group Specials : Mr Robert Redhead (SA)

BOB, Dog CC & Open (Dog) of Breed: Aust Ch Tirowen Willem (Mr S & Mrs C Biesiekierski/Dr F & Mrs A McEvoy)


Hills Kennel Club of WA (WA)

General Specials : Mr Robert Beattie (WA)   Group Specials : Mrs Cherri Seeber (WA)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Lia At Cumocroi AI (Imp NZ) (S & D Runciman)


Hills Kennel Club of WA (WA)

General Specials : Mr Rick Berwick (WA)   Group Specials : Mrs Lee Parker (WA)

BOB, Best Bitch & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Lia At Cumocroi AI (Imp NZ) (S & D Runciman)


Dogs ACT Group Specialty - Hound Group (ACT) (S)

General Specials : Hitoshi Sayama (Japan)

Junior in Show: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)


6-Jul-2018 (Friday)

EPIC Advance Dog Sports Extravaganza (ACT)

General Specials : Mr Bruce Anderson (New Zealand)   Group Specials : Mr Alex Rojas (Mexico)

BOB, Dog CC & Junior (Dog) of Breed: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
Bitch CC & Intermediate (Bitch) of Breed: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)


Central Australian Show Society Inc (NT)

General Specials : Mrs Diane Baillie (VIC)   Group Specials : Mrs Diane Baillie (VIC)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Alice Springs Kennel & Dog Sports Club (Show #419) (NT)

General Specials : Mr Don Mahoney (NSW)   Group Specials : Mr Don Mahoney (NSW)

BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Dogs ACT Group Specialty - Hound Group (ACT) (S)

General Specials : Ms Monika Blaha (Austria)

Junior in Show: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Ornumflow Xakery (Sylvia Munro & Rona Moss)
R/UP BOB, Res Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)


1-Jul-2018 (Sunday)

Riverina District All Breeds Kennel Club (NSW)

General Specials : Mr Arthur Fry (VIC)   Group Specials : Mr Arthur Fry (VIC)

Intermediate in Show: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)
Best in Group & Intermediate in Group: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)
Junior in Group: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)
R/UP BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)


Junior Kennel Club of NSW (NSW)

General Specials : Mr R Dawson (PHIL)   Group Specials : Mr H van den Berg (Holland)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Wulfgar Fennoscandia (AI) (C Maciver & S Gendle)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Erinwolf Celtic Rose (AI) (Mrs K Palmer & Mrs S Gendle)
Res Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Wulfgar Freya (AI) (S Gendle)


Port Pirie Kennel Club (SA)

General Specials : Mr Robert Lucas (NSW)   Group Specials : Miss Deirdre Crofts (NSW)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
Res Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Drayton Lady Dorothea (Andra Barber)


30-Jun-2018 (Saturday)

Riverina District All Breeds Kennel Club (NSW)

General Specials : Mr Christopher Moore (VIC)   Group Specials : Mrs Lesley Childs (NSW)

Intermediate in Group: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
R/UP BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch MacLaomainn Brigitte Je Taime (AI) (Mrs R Moss)
Res Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)


Victorian Poultry & Kennel Club Inc (VIC)

General Specials : Ms Jacqui Weekes (VIC)   Group Specials : Mr Brian Hobbs (VIC)

Runner Up NEUTER in Group: Aust & Neut Ch Dileann Aroon Milish (B Johnson)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Tollair Banshee of Valhalla (B Johnson)
NEUTER BOB, NEUTER Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust & Neut Ch Dileann Aroon Milish (B Johnson)


Port Pirie Kennel Club Inc (AM SHOW) (SA)

General Specials : Mrs Hilary Pedersen (NSW)   Group Specials : Mr Robert Lucas (NSW)

R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
Res Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Drayton Lady Dorothea (Andra Barber)


Port Pirie Kennel Club Inc (PM SHOW) (SA)

General Specials : Miss Deirdre Crofts (NSW)   Group Specials : Mrs Joan Bray (NSW)

Intermediate in Group: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Drayton Lady Dorothea (Andra Barber)
Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)
Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)


29-Jun-2018 (Friday)

Riverina District All Breeds Kennel Club (NSW)

General Specials : Mrs Lynette Niemann (SA)   Group Specials : Ms Judith Woolley (ACT)

Junior in Show: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
Runner Up in Group & Junior in Group: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)
Bitch CC & Intermediate (Bitch) of Breed: Aust Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)


24-Jun-2018 (Sunday)

Red Cliffs Ladies Kennel & Obedience Club Inc (VIC)

General Specials : Ms Shaneen Bendixen (QLD)   Group Specials : Mr John Burgess (QLD)

BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Drayton Lady Dorothea (Andra Barber)


Durack Grounds Committee Amenities Show (QLD)

General Specials : Ms Glenys Alexander (VIC)   Group Specials : Mr David Kill (QLD)

Junior in Group: Aust Ch MacLaomainn Baird Of Latino (Andrew Brown)
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Baird Of Latino (Andrew Brown)


Adelaide Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mrs Glenda Cook (VIC)   Group Specials : Mr Ian Rasmussen (QLD)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
R/UP BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Canine Stewards Association of WA (WA)

General Specials : Ms Frances Darling (QLD)   Group Specials : Mrs Pauline F Barclay (VIC)

BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Maclaomainn Be My Bonnie Lass (L Cato & R Moss)


23-Jun-2018 (Saturday)

Red Cliffs District Kennel Club Inc (VIC)

General Specials : Mr John Burgess (QLD)   Group Specials : Mr Peter Cousins (QLD)

BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Drayton Lady Dorothea (Andra Barber)


Woodford A P & I Assoc (QLD)

General Specials : Mr Christopher Moore (VIC)   Group Specials : Mrs Benita Mangin (QLD)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Dongunya Eliza (AI) (J & S Donaldson)
R/UP BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Dongunya Braddon (J & S Donaldson)


Adelaide Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mr Ian Rasmussen (QLD)   Group Specials : Mrs Leanne Duval (NSW)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
R/UP BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Fremantle Dog Club (WA)

General Specials : Mrs Rhonda Ralphs (NSW)   Group Specials : Ms Frances Darling (QLD)

BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Maclaomainn Be My Bonnie Lass (L Cato & R Moss)


22-Jun-2018 (Friday)

Red Cliffs District Kennel Club Inc (VIC)

General Specials : Mr Peter Cousins (QLD)   Group Specials : Ms Shaneen Bendixen (QLD)

BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Drayton Lady Dorothea (Andra Barber)


17-Jun-2018 (Sunday)

Riverland Dog Training & Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mr Keith McCarthy (VIC)   Group Specials : Mrs Lynette Niemann (SA)

Intermediate in Group: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
R/UP BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


16-Jun-2018 (Saturday)

Building & Amenities Championship Show (WA)

General Specials : Mrs Sue J Mallia (WA)   Group Specials : Mrs Jeni Sach (WA)

Intermediate in Group: Aust Ch Fleetwood Lia At Cumocroi AI (Imp NZ) (S & D Runciman)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Lia At Cumocroi AI (Imp NZ) (S & D Runciman)


Dogs NSW Public Relations Committee (Dogs On Show) (NSW)

General Specials : Ms Glenys Alexander (VIC)   Group Specials : Mrs Pauline F Barclay (VIC)

BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Erinwolf Celtic Rose (AI) (Mrs K Palmer & Mrs S Gendle)
NEUTER BOB, NEUTER Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust Ch Wulfgar Aine (J Verrell)


Riverland Dog Training & Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Miss Margaret Joyce (VIC)   Group Specials : Mr Keith McCarthy (VIC)

Intermediate in Group: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)


Queensland Kennel Council (AM Show) (QLD)

General Specials : Mrs Elizabeth Gunter (NSW)   Group Specials : Dr Dennis Lim (Malaysia)

BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Wulfgar Kerrigan (AI) (J & S Donaldson / S Gendle)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Dongunya Eliza (AI) (J & S Donaldson)


Queensland Kennel Council (PM Show) (QLD)

General Specials : Mrs Wendye Slatyer (NSW)   Group Specials : Mrs Wendye Slatyer (NSW)

BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Wulfgar Kerrigan (AI) (J & S Donaldson / S Gendle)


15-Jun-2018 (Friday)

Riverland Dog Training & Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mrs Lynette Niemann (SA)   Group Specials : Miss Margaret Joyce (VIC)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


11-Jun-2018 (Monday)

Australian Cattle Dog Club of SA Inc (SA)

General Specials : Mr Ken Hammond AFSM (NSW)   Group Specials : Mrs Julie Dickinson-Franks (NSW)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
R/UP BOB, Res Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Drayton Lady Dorothea (Andra Barber)
Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


10-Jun-2018 (Sunday)

Ipswich Kennel Club (Show 1) (QLD)

General Specials : Mrs Ramune Kazlauskaite (Lithuania)   Group Specials : Mrs K Takeuchi (Japan)

Intermediate in Group: Aust Ch Dongunya Eliza (AI) (J & S Donaldson)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Dongunya Eliza (AI) (J & S Donaldson)
Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Baird Of Latino (Andrew Brown)


Ipswich Kennel Club (Show 2) (QLD)

General Specials : Ms Kim Tosi (QLD)   Group Specials : Ms Kim Tosi (QLD)

BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn Baird Of Latino (Andrew Brown)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Dongunya Eliza (AI) (J & S Donaldson)


Australian Cattle Dog Club of SA Inc (SA)

General Specials : Mrs Julie Dickinson-Franks (NSW)   Group Specials : Mr Mick Wilkinson (VIC)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
R/UP BOB, Res Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Drayton Lady Dorothea (Andra Barber)
Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


9-Jun-2018 (Saturday)

Newcastle & Merewether Combined Canine Club Inc (AM SHOW) (NSW)

General Specials : Mrs Birgit Ferguson (SA)   Group Specials : Ms Rebecca Rafton (NSW)

BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Wulfgar Leaghsaidh (AI) (S Gendle)


Newcastle & Merewether Combined Canine Club Inc (PM SHOW) (NSW)

General Specials : Mr Kerry A Lee (VIC)   Group Specials : Mrs Birgit Ferguson (SA)

BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Wulfgar Leaghsaidh (AI) (S Gendle)


Combined Breeds Dog Club of Tasmania Inc (AM SHOW) (TAS)

General Specials : Mr Douglas Bowe (WA)   Group Specials : Mr Douglas Bowe (WA)

Minor in Group: Ornumflow Carlen Conall (Sylvia Munro & Mel Nardi)
BOB, Dog CC & Minor of Breed: Ornumflow Carlen Conall (Sylvia Munro & Mel Nardi)


Combined Breeds Dog Club of Tasmania Inc (PM SHOW) (TAS)

General Specials : Mr Stephen Schwerdt (SA)   Group Specials : Mr Stephen Schwerdt (SA)

BOB, Dog CC & Minor of Breed: Ornumflow Carlen Conall (Sylvia Munro & Mel Nardi)


8-Jun-2018 (Friday)

West Gippsland Kennel Association Inc (VIC)

General Specials : Mr Gunnar Nymann (Denmark)   Group Specials : Mrs Susan Kealy (Ireland)

Runner Up NEUTER in Group: Aust & Neut Ch Dileann Aroon Milish (B Johnson)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Tollair Banshee of Valhalla (B Johnson)
NEUTER BOB, NEUTER Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust & Neut Ch Dileann Aroon Milish (B Johnson)


Caboolture and District A P & I Assoc (QLD)

General Specials : Mrs Susan Tringham (QLD)   Group Specials : Mrs Susan Tringham (QLD)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Dongunya Eliza (AI) (J & S Donaldson)
R/UP BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Wulfgar Kerrigan (AI) (J & S Donaldson / S Gendle)


7-Jun-2018 (Thursday)

West Gippsland Kennel Association Inc (VIC)

General Specials : Mrs Susan Kealy (Ireland)   Group Specials : Mr Gunnar Nymann (Denmark)

Best NEUTER in Group & Open Neuter in Group: Aust & Neut Ch Dileann Aroon Milish (B Johnson)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Tollair Banshee of Valhalla (B Johnson)
NEUTER BOB, NEUTER Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust & Neut Ch Dileann Aroon Milish (B Johnson)


3-Jun-2018 (Sunday)


Lockyer Valley Kennel Club (QLD)

General Specials : Miss Jill R McDonald (VIC)   Group Specials : Ms Dianna Brennan (NSW)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Dongunya Eliza (AI) (J & S Donaldson)
R/UP BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Wulfgar Kerrigan (AI) (J & S Donaldson / S Gendle)


2-Jun-2018 (Saturday)

Irish Wolfhound Club of SA Inc (SA) (S)

General Specials : Mrs K Takeuchi (Japan)

Runner Up in Show: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
Aust Bred in Show: Aust Gr Ch Drayton Lady Dorothea (Andra Barber)
Open Neuter in Show: Aust & Neut Ch Creena Miss Hazel Emerald JC (L Novak)
Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
Res Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Drayton Lady Dorothea (Andra Barber)
Bitch NEUTER CC & Open Neuter of Breed: Aust & Neut Ch Creena Miss Hazel Emerald JC (L Novak)



Hunter Valley Hound Club (Memorial Show) (NSW) (S)

General Specials : Ms Lyn King (VIC)

BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Wulfgar Agertha (S Gendle)
R/UP BOB, Res Bitch CC & Intermediate of Breed: Wulfgar Keeva (AI) (S Gendle)
Junior of Breed: Aust Ch Wulfgar Freya (AI) (S Gendle)


Hunter Valley Hound Club (SHOW 2) (NSW) (S)

General Specials : Mrs Lesley Childs (NSW)

BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Wulfgar Freya (AI) (S Gendle)
R/UP BOB, Res Bitch CC & Intermediate of Breed: Wulfgar Keeva (AI) (S Gendle)
Puppy of Breed: Wulfgar Agertha (S Gendle)


1-Jun-2018 (Friday)

Dogs SA Winter International (SA)

General Specials : Mrs Ramune Kazlauskaite (Lithuania)   Group Specials : Mrs Yoshimi Suzuki (Japan)

R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate (Bitch) of Breed [CACIB]: Aust Ch Fleetwood Maureen at Creena (AI) (Imp NZ) (C & J Michelmore)
Res Bitch CC [CACIB]: Aust Ch Fleetwood Lia At Cumocroi AI (Imp NZ) (S & D Runciman)


Boonah Show Society (QLD)

General Specials : Miss Marilyn Hoy (NSW)   Group Specials : Mrs Margaret Broughton (QLD)

Junior in Group: Aust Ch Wulfgar Kerrigan (AI) (J & S Donaldson / S Gendle)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Dongunya Eliza (AI) (J & S Donaldson)
R/UP BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Wulfgar Kerrigan (AI) (J & S Donaldson / S Gendle)


27-May-2018 (Sunday)

Silver City Kennel Club of Broken Hill (NSW)

General Specials : Mr Michael Derbyshire (NSW)   Group Specials : Mrs Valma Morrow (NSW)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Southern Districts Kennel & Obedience Dog Club Inc (AM SHOW) (SA)

General Specials : Mrs Lynette Brown (NSW)   Group Specials : Mr Milan Curk (NSW)

BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Drayton Lady Dorothea (Andra Barber)


Southern Districts Kennel & Obedience Dog Club Inc (PM SHOW) (SA)

General Specials : Mrs Kerry Cannon (NSW)   Group Specials : Mr Ken Rampant (NSW)

BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Drayton Lady Dorothea (Andra Barber)


Cowra & District Kennel Club Inc (NSW)

General Specials : Mrs Nellie Abela (NSW)   Group Specials : Mr John Rowles (NSW)

Junior in Group: Aust Ch MacLaomainn By Bryan's Latino (AI) (S Munro/R Moss)
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn By Bryan's Latino (AI) (S Munro/R Moss)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior (Bitch) of Breed: Ornumflow Briannah (S Munro)


Ku-Ring-Gai Kennel Club (NSW)

General Specials : Mr Pieter Tjerkstra (QLD)   Group Specials : Mrs Dianne Jovanovic (QLD)

Puppy in Group: Wulfgar Leaghsaidh (AI) (S Gendle)
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Wulfgar Fennoscandia (AI) (C Maciver & S Gendle)
R/UP BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Wulfgar Leaghsaidh (AI) (S Gendle)
Intermediate of Breed: Wulfgar Keeva (AI) (S Gendle)


Maryborough Kennel Club Inc. (QLD)

General Specials : Miss Nicole Lane (NSW)   Group Specials : Mr Peter McNamara (QLD)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Dongunya Eliza (AI) (J & S Donaldson)
R/UP BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Wulfgar Kerrigan (AI) (J & S Donaldson / S Gendle)


26-May-2018 (Saturday)

Silver City Kennel Club of Broken Hill (AM Show) (NSW)

General Specials : Mrs Valma Morrow (NSW)   Group Specials : Miss Marilyn Hoy (NSW)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Silver City Kennel Club of Broken Hill (PM Show) (NSW)

General Specials : Miss Marilyn Hoy (NSW)   Group Specials : Mr Michael Derbyshire (NSW)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aus Ch Creena Master Edward Wright (Peter & Joan Wright)


Caulfield & District Kennel Club Inc (VIC)

General Specials : Mr Michael Camac (SA)   Group Specials : Ms Robynne Spencer (VIC)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Tollair Banshee of Valhalla (B Johnson)


Cowra & District Kennel Club Inc (AM SHOW) (NSW)

General Specials : Mrs Helen Beasley (NSW)   Group Specials : Mrs Helen Beasley (NSW)

Junior in Show: Aust Ch MacLaomainn By Bryan's Latino (AI) (S Munro/R Moss)
Runner Up in Group & Junior in Group: Aust Ch MacLaomainn By Bryan's Latino (AI) (S Munro/R Moss)
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn By Bryan's Latino (AI) (S Munro/R Moss)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior (Bitch) of Breed: Ornumflow Briannah (S Munro)


Cowra & District Kennel Club Inc (PM SHOW) (NSW)

General Specials : Mr John Rowles (NSW)   Group Specials : Ms Mary Eather (NSW)

Junior in Group: Aust Ch MacLaomainn By Bryan's Latino (AI) (S Munro/R Moss)
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch MacLaomainn By Bryan's Latino (AI) (S Munro/R Moss)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior (Bitch) of Breed: Ornumflow Briannah (S Munro)


Maryborough Kennel Club Inc. (QLD)

General Specials : Miss Deirdre Crofts (NSW)   Group Specials : Miss Nicole Lane (NSW)

Intermediate in Group: Aust Ch Dongunya Eliza (AI) (J & S Donaldson)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Dongunya Eliza (AI) (J & S Donaldson)
R/UP BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Wulfgar Kerrigan (AI) (J & S Donaldson / S Gendle)