-
22-Sep-2013 Bitch Challenge & Runner up Best Of Breed
RASV Melbourne Show [CH] (Judge was Mrs G Geringer (USA))
-
8-Sep-2013 Junior of Breed & Junior In Group
Yea & District Canine Association Inc [CH] (Judge was Dr William Crozier (NSW))
-
11-Aug-2013 Best of Breed/Junior of Breed
KCC Park Show [CH] (Judge was Mr L Bradney (NSW))
-
10-Aug-2013 Best of Breed/Junior of Breed
Lillydale Kennel Club [CH] (Judge was L Krakovskaya (Russia))
-
9-Aug-2013 Best of Breed/Junior of Breed
Lillydale Kennel Club [CH] (Judge was F Chaikovskaya (Russia).)
-
3-Aug-2013 Bitch Challenge/Runner Up BOB/Junior of Breed
Werribee-Barwon Canine Club Inc (VIC) [CH] (Judge was Mrs D Smith QLD)
-
3-Aug-2013 Junior of Breed
Ladies Kennel Association [CH] (Judge was Mrs D. Besoff)
-
27-Jul-2013 Reserve BCC
Heidelberg & District Kennel Club Inc (V [CH] (Judge was Mrs M Bellingham (TAS))
-
21-Jul-2013 Best of Breed and Junior in Group
Dandenong Poultry & Kennel Society [CH] (Judge was Mrs J Fynmore (NSW).)
-
13-Jul-2013 Runner Up Best of Breed incl Bitch Challenge & Junior of Breed
Junior Kennel Club [CH] (Judge was Leonie Bohm)
-
23-Jun-2013 Runner up Best of Breed/Reserve Bitch Challenge/Puppy of Breed
Lyndhurst Canine Country Club Inc (VIC) [CH] (Judge was Mr Jose me diols (Phil))
-
22-Jun-2013 Puppy of Breed
Melbourne Dog Club Inc (VIC) [CH] (Judge was Mrs J Wilshire (QLD))
-
16-Jun-2013 Best of Breed/Bitch Challenge/Puppy of Breed
Cranbourne Dog Club Inc (VIC) [CH] (Judge was Miss E Davidson (NSW))
-
15-Jun-2013 Best of Breed & Puppy in Group
Frankston & Peninsula Kennel Club Inc (V [CH] (Judge was Mrs C Doherty (NSW))
-
8-Jun-2013 Puppy of Breed
Toy Dog Club of Victoria Inc (VIC) [CH] (Judge was Mrs J Stacey (USA))
-
7-Jun-2013 Puppy of Breed
West Gippsland Kennel Association Inc (P [CH] (Judge was Mrs M Horn (VIC))
-
7-Jun-2013 Puppy of Breed
West Gippsland Kennel Association Inc (A [CH] (Judge was Mr J Rowles (NSW))
-
1-Jun-2013 Puppy of Breed
Box Hill & District Kennel Club Inc (VIC [CH] (Judge was Mr. T Tancred (NSW).)
-
31-Mar-2013 Runner Up Best of Breed and Puppy In Group
Easter Festival Kennel Club Inc (VIC) [CH] (Judge was Mrs M Markotany (NSW))
-
3-Mar-2013 Minor of Breed
Yarra Glen Kennel Club Inc (Show 1) [CH] (Judge was Mrs C Stoate (VIC))
-
2-Mar-2013 Minor of Breed
Metropolitan Canine Association Inc (VIC [CH] (Judge was Mrs R Davidson (VIC))
-
23-Feb-2013 Minor Puppy in Group
Berwick and District A&H Society Inc [CH] (Judge was Ms L Bolden (VIC))
-
19-Jan-2013 Runner Up Best of Breed and Minor in Group
Lang Lang P A & H Association Inc [CH] (Judge was Mrs L Trenwith (VIC))
-
13-Jan-2013 Minor Puppy In Group
Yarra Ranges Kennel Club [CH] (Judge was Mrs F Browning-Cristina (SAF))
-
11-Jan-2013 Runner Up Best of Breed and Minor Puppy in Group
South Eastern Kennel Club [CH] (Judge was Ms P De Coning (SAF))
-
1-Jan-2013 Baby of Breed
Dogs Victoria Amenities Show [CH] (Judge was Mr D Mahoney (NSW))