Gladstone Kennel Club Inc (Show 2) (QLD)

Date of Show : 19-Mar-2022 (Saturday)

Championship Show

The following show results have been submitted to our results system for the above show. It is FREE to submit results.

General Specials

Specials Judge: Mrs Carol Beckett (NT)   (Total Entry : 292)

Runner Up in Show & Junior in Show: Siberian Husky
Aust Ch Riversrun Celestial Calling (Sharon Heys)
Baby in Show: Lhasa Apso
Sengkyila Dalai Dharma (Alison Callan)
Minor in Show: Dachshund (Long Haired)
Briarmist Hawkeye (Robert & Chloe Armatys / Jim & Lyndall Black)
Puppy in Show: Dobermann
Aust Ch Ebondobe Eternal Fire (AI) (Melissa Starkey & Danny Willson)
Intermediate in Show: Foxhound
Aust Ch Foxhunt Layla (Mrs C / Miss B & Mr J Bryson / B West & A Page)
State Bred in Show: Kerry Blue Terrier
Aust Ch Regenstauf Rise Above it (Regenstauf Kennels & H Winter)
Aust Bred in Show: Whippet
Aust Ch Jorjee I Put A Spell On You (Danny Smith & Gavin Long)
Runner Up Neuter in Show: Poodle (Toy)
Aust Neut Ch Silkyelk Cafe Romano (Debra Randall)

Baby SweepStakes - 1st Place: Lhasa Apso
Sengkyila Dalai Dharma (Alison Callan)
Baby SweepStakes - 2nd Place: Hungarian Vizsla
Kapoint Nothings Gonna Stop Us Now (AI) (Mrs Kay Hutt)

Puppy SweepStakes - 1st Place: Keeshond
Hunkeedori Th Topshot Allovaoz (K L Santas)
Puppy SweepStakes - 2nd Place: Jack Russell Terrier
Aust Ch Belljacks I Heard A Rumour (S & K Whyatt)
Puppy SweepStakes - 3rd Place: Irish Setter
Yarramo Double Dare (AI) (Tony & Marg Norton/ Amanda Harvey)


Group 1 - Toys

Specials Judge : Mr Geoffrey Kill (QLD)  (Group Entry : 45)

Best in Group & Open in Group: Havanese
Aust Sup /Am Gr & Can Ch That's Mendota's Jack of Hearts (Imp USA) (Mr G Neave /Mr D & Mrs D Scheiris /Ms P Lucas)
Runner Up in Group & Aust Bred in Group: Pug
Aust Sup Ch Ambaron Comin Thru Now (W S & M H Winter/ T Waters)
Junior in Group: Havanese
Aust Ch Thaatz Symphonic Harmony (Mr G Neave / Mr D & Mrs D Scheiris / Ms P Lucas)
Intermediate in Group: Chihuahua (Smooth Coat)
Aust Ch Pacorro Hidden Ace (Jessica Myers)
State Bred in Group: Pomeranian
Aust Ch Dreamforever Pot O Cash (Penny Driver)

Australian Silky Terrier
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Willame Klassy Lil Ava (K McNamara / A Clarke)

Cavalier King Charles Spaniel
BOB, Dog CC & State Bred of Breed: Hollinglen Black Or White (Mrs C Ross)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Kahleyvale The Crown Jewel (Mrs C Ross)

Chihuahua (Long Coat)
Puppy (Dog) of Breed: Countrychi Hocus Pocus (Jessica Myers)
Junior of Breed: Meglitzy Queen Cleopatra (Jessica Myers)

Chihuahua (Smooth Coat)
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Pacorro Hidden Ace (Jessica Myers)
Res Bitch CC & Minor of Breed: Jendrika Summer Envy (Jessica Myers)
Baby of Breed: Invalhalla Chilli Margarita (P & A Schultze)

Chinese Crested Dog
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Casmai Yankee Doodle (Cassie Hatfield)
R/UP BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Casmai Its All About Sparkle (Cassie Hatfield)

Havanese
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup /Am Gr & Can Ch That's Mendota's Jack of Hearts (Imp USA) (Mr G Neave /Mr D & Mrs D Scheiris /Ms P Lucas)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Thaatz Symphonic Harmony (Mr G Neave / Mr D & Mrs D Scheiris / Ms P Lucas)

Italian Greyhound
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Koatiponi Summer Catch (Belinda McAlpine)
Baby of Breed: Piccino Vero Amore (Ms B McAlpine)

Lowchen
BOB, Bitch CC & State Bred of Breed: Aust Ch Lowenhart Runs RingsRound (L & C Horne)

Pomeranian
BOB, Dog CC & State Bred of Breed: Aust Ch Dreamforever Pot O Cash (Penny Driver)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Jordysong Rose Of My Heart (Penny Driver)
Res Bitch CC & Intermediate of Breed: Dreamforever Pop Of Fortune (Penny Driver)
Baby of Breed: Dreamforever Field Of Daisies (Penny Driver)

Pug
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Sup Ch Ambaron Comin Thru Now (W S & M H Winter/ T Waters)


Group 2 - Terriers

Specials Judge : Mr Geoffrey Kill (QLD)  (Group Entry : 32)

Best in Group & State Bred in Group: Kerry Blue Terrier
Aust Ch Regenstauf Rise Above it (Regenstauf Kennels & H Winter)
Runner Up in Group & State Bred in Group: Lakeland Terrier
Aust Ch Sandimorn Earl Spencer (Mr R J Osmachenko & Mrs P A Osmachenko)
Minor in Group: Jack Russell Terrier
Aust Ch Belljacks I Heard A Rumour (S & K Whyatt)
Intermediate in Group: Bull Terrier (Miniature)
Aust Ch Mcboxa Khatiti Eshne (Liza Mclaughlin)

Bull Terrier
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Cuttabuv Devils Son Of N Ogre (K & D Shelley)

Bull Terrier (Miniature)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Mcboxa Khatiti Eshne (Liza Mclaughlin)

Jack Russell Terrier
BOB, Dog CC & State Bred of Breed: Aust Ch Belljacks Prime Time (Steve & Kathy Whyatt)
R/UP BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Aust Ch Belljacks I Heard A Rumour (S & K Whyatt)

Kerry Blue Terrier
BOB, Dog CC & State Bred of Breed: Aust Ch Regenstauf Rise Above it (Regenstauf Kennels & H Winter)

Lakeland Terrier
BOB, Dog CC & State Bred of Breed: Aust Ch Sandimorn Earl Spencer (Mr R J Osmachenko & Mrs P A Osmachenko)

Staffordshire Bull Terrier
Bitch CC & Intermediate of Breed: Jaqov Dark Intentions (Miss A Crosthwaite)
Puppy of Breed: Pranksta devils right hand (Jenna Kirby)


Group 3 - Gundogs

Specials Judge : Mr James Beckett (NT)  (Group Entry : 55)

Baby in Group: Weimaraner
Kismaner Drinkin with Dolly (Kathleen Rogers)
Minor in Group: German Shorthaired Pointer
Huntsure Sirens Song (Yvonne Butler)
Puppy in Group: Irish Setter
Yarramo Double Dare (AI) (Tony & Marg Norton/ Amanda Harvey)
Intermediate in Group: Cocker Spaniel (American)
Aust Ch Azel Always Gotcha Thinking (John / Valerie & Erin Carter)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Aust & Neut Ch Tarshona Celestial Nova (Belinda McAlpine)
Runner Up Neuter in Group: Cocker Spaniel
Drumprintt First Kiss (Jenny Hughes)

Brittany
BOB, Dog CC & State Bred of Breed: Wypipko My Secret Beau (Mr P & Mrs T Palin)

Cocker Spaniel
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Macdolly Cant Wait For It TD (Rosemary Sehl)
R/UP BOB, Bitch CC & State Bred of Breed: Aust Ch Bralmico Hearts N Roses (Mrs K Hutt)
Res Bitch CC & Junior of Breed: Amamoor Sail The Seas (Mrs Debbie Thomas)
Baby of Breed: Kapoint Just Want To Celebrate (Mrs Kay Hutt)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Drumprintt First Kiss (Jenny Hughes)

Cocker Spaniel (American)
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Azel Always Gotcha Thinking (John / Valerie & Erin Carter)
R/UP BOB, Res Dog CC & Minor of Breed: Farnsmere Strike It Rich (Ms B McAlpine)

English Springer Spaniel
R/UP BOB, Res Dog CC & Aust Bred (Dog) of Breed: Aust Ch Glenkinchie The Sheriff (Mrs C Lawson)

German Shorthaired Pointer
BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Huntsure Sirens Song (Yvonne Butler)

Golden Retriever
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Wysiwyg Kaotic Story CCD CD RE (T Waters)
R/UP BOB, Res Dog CC & Junior of Breed: Kaparla Keep Your Hands Off (Mr G & Mrs R Ritter)
Bitch CC & State Bred of Breed: Alubyc She Sells Sea Shells (Mr G & Mrs R Ritter)
Res Bitch CC & Minor of Breed: Goldivine Singing Up A Storm (Mr G & Mrs R Ritter)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust & Neut Ch Kaparla Committed No Crime (AI) (Geoff & Rachael Ritter)

Hungarian Vizsla
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Batorok Moonlit Perfection (Ms K Kettleton)
R/UP BOB, Res Bitch CC & Junior of Breed: Batorok Mulberry Affair (Ms K Kettleton)
Baby of Breed: Kapoint Nothings Gonna Stop Us Now (AI) (Mrs Kay Hutt)

Irish Setter
BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Yarramo Double Dare (AI) (Tony & Marg Norton/ Amanda Harvey)

Labrador Retriever
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Kopafield Aint Whistlin Dixie (AI) (Neville & Sandra Pitcher)

Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Neuter BOB, Neuter Dog CC & Open Neuter of Breed: Aust & Neut Ch Tarshona Celestial Nova (Belinda McAlpine)

Weimaraner
Baby of Breed: Kismaner Drinkin with Dolly (Kathleen Rogers)


Group 4 - Hounds

Specials Judge : Mr Geoffrey Kill (QLD) (Group Entry : 24)

Best in Group & Open in Group: Whippet
Jorjee Bring On The Storm (Danny Smith / Gavin Long)
Runner Up in Group & Intermediate in Group: Foxhound
Aust Ch Foxhunt Layla (Mrs C / Miss B & Mr J Bryson / B West & A Page)
Minor in Group: Dachshund (Long Haired)
Briarmist Hawkeye (Robert & Chloe Armatys / Jim & Lyndall Black)
Puppy in Group: Dachshund (Miniature Smooth Haired)
Neimor Luna Eclipse (D Moran & Rev L Neighbour)
State Bred in Group: Dachshund (Miniature Smooth Haired)
Aust Ch Neimor Nobel Tarkin (D Moran & L Neighbour)
Aust Bred in Group: Whippet
Aust Ch Jorjee I Put A Spell On You (Danny Smith & Gavin Long)

Dachshund (Long Haired)
BOB, Dog CC & Minor of Breed: Briarmist Hawkeye (Robert & Chloe Armatys / Jim & Lyndall Black)
R/UP BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Briarmist Scarlet Witch (Robert & Chloe Armatys / Jim & Lyndall Black)

Dachshund (Miniature Long Haired)
BOB, Dog CC & Open of Breed: Hurukamandege Private Blend (Imp ZAF) (Leisl Kiesanowski)
R/UP BOB, Bitch CC & State Bred of Breed: Ashtonleigh Rox My World (Mrs Leisl Kiesanowski)

Dachshund (Miniature Smooth Haired)
BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Neimor Luna Eclipse (D Moran & Rev L Neighbour)
R/UP BOB, Dog CC & State Bred of Breed: Aust Ch Neimor Nobel Tarkin (D Moran & L Neighbour)
Res Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Dacaldorf King of The Mountain (J & S Caldwell)
Minor of Breed: Beauvondax Blackjax (Sue & John Caldwell)
Aust Bred of Breed: Aust Ch Dacaldorf Mercedes on Fire (Sue & John Caldwell)
Open of Breed: Aust Ch Dacaldorf Light My Fire (J & S Caldwell)

Foxhound
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Foxhunt Layla (Mrs C / Miss B & Mr J Bryson / B West & A Page)

Rhodesian Ridgeback
BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Gr Ch Almazart Captive Fyre (M J Goulding/D R Blinco)
R/UP BOB, Res Bitch CC & State Bred of Breed: Usakose Game On TD (C & H Northover)
Minor of Breed: Riginal Once Upon A Time In The West (M Goulding / D Blinco)

Whippet
BOB, Dog CC & Open of Breed: Jorjee Bring On The Storm (Danny Smith / Gavin Long)
R/UP BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Jorjee I Put A Spell On You (Danny Smith & Gavin Long)


Group 5 - Working Dogs

Specials Judge : Mrs Carol Beckett (NT)  (Group Entry : 57)

Best in Group & Open in Group: Border Collie
Aust Sup Ch Neecabe On Demand PT (Ms Sonia Smith)
Runner Up in Group: Collie (Rough)
Aust Ch Lexwood The Last Arrow (R E & C J Armatys)
Minor in Group: Collie (Rough)
Fairenvy Black Magic (Ann P Walsh)
Puppy in Group: German Shepherd Dog
Aust Ch Masterton Hawaii Five O (Irene Hayton)
State Bred in Group: German Shepherd Dog
Drumarhuis Hidden Agenda (Richard Clarke)
Aust Bred in Group: Finnish Lapphund
Aust Ch Caleebra Diamond Empress JC (K Sergiacomi)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: German Shepherd Dog (Long Stock Coat)
Aust Ch LaGuardia Eye Of The Tiger (Judith & Irene Hayton)

Australian Cattle Dog
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Sup Ch Morview Lets Make Sum Noise (Steve & Kathy Whyatt)

Australian Kelpie
BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Southspirit Dancing With A Diva (S & K Whyatt)

Australian Shepherd
R/UP BOB and Dog CC: Aust Ch Maisilva Rising Empire (G Braithwaite/D Puttock)

Australian Stumpy Tail Cattle Dog
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Talelesshill Lady Rosella (Mr B & Mrs M Dalglish)
R/UP BOB, Dog CC & State Bred of Breed: Aust Ch Talelesshill Sir Winton (Gitte Le Garde)
Baby of Breed: Talelesshill Princess Tully (Mr B & Mrs M Dalglish)

Border Collie
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Neecabe On Demand PT (Ms Sonia Smith)
R/UP BOB, Res Dog CC & Aust Bred (Dog) of Breed: Celticheart Stirling (Ms Sonia Smith)
Bitch CC & Open (Bitch) of Breed: Celticheart Boudicca (Ms Sonia Smith)

Collie (Rough)
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Lexwood The Last Arrow (R E & C J Armatys)
R/UP BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Fairenvy Black Magic (Ann P Walsh)
Baby of Breed: Lexwood Blood Diamond (Robert & Chloe Armatys)

Collie (Smooth)
BOB, Dog CC & Minor of Breed: Sunshard Advocate of Illusions (Naomi Shaw)

Finnish Lapphund
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Caleebra Diamond Empress JC (K Sergiacomi)

German Shepherd Dog
BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Aust Ch Masterton Hawaii Five O (Irene Hayton)
Res Dog CC & State Bred of Breed: Drumarhuis Hidden Agenda (Richard Clarke)

German Shepherd Dog (Long Stock Coat)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Alezan Ophira (Richard Clarke)
R/UP BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Gabmalu Hendrix (Richard Clarke)
Baby of Breed: Cinderhof Evitaa (Richard Clarke)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust Ch LaGuardia Eye Of The Tiger (Judith & Irene Hayton)

Old English Sheepdog
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Woolebull Visably Adorable (AI) (Tracey & Wayne Weight)
R/UP BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Adoroes Visions Reflection (Tracey & Wayne Weight)

Shetland Sheepdog
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Donriver How Very Surprising (Cathryn Murdoch)

Welsh Corgi (Pembroke)
BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Sidwell Hard Promises (Mr A L & Mrs C A Keong)
Res Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Sidwell Depending On You (A L & C A Keong)
Res Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Sidwell No Reason To Cry (A L & C A Keong)
Minor of Breed: Wamphyri Unique Jackpot (D & J Waugh)

White Swiss Shepherd Dog
BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Wolfonyx Country Heart (Richard Clarke)
Baby of Breed: Wolfonyx Gizelle (Richard Clarke)


Group 6 - Utility Dogs

Specials Judge : Mr James Beckett (NT)  (Group Entry : 30)

Best in Group & Junior in Group: Siberian Husky
Aust Ch Riversrun Celestial Calling (Sharon Heys)
Baby in Group: Boxer
Mcboxa Ohlala Lil Zeta Girl (Liza Mclaughlin)
Minor in Group: Rottweiler
Yuluwirri Sumatran Moonstone (Nicola Scanlon)
Puppy in Group: Dobermann
Aust Ch Ebondobe Eternal Fire (AI) (Melissa Starkey & Danny Willson)
State Bred in Group: Siberian Husky
Aust Ch Riversrun Butterfly Kisses JC (Sharon Heys)
Aust Bred in Group: Boxer
Mcboxa Uve Been Charged (Mr C Davis)

Alaskan Malamute
BOB, Dog CC & Open of Breed: Rus Jr Ch / Aust Ch Legacy Of Fire From Konev-bor (Imp RUS) (Linda Boulton)
R/UP BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Aust Ch Icepaws Rockn Dahous With Reba (Karen Knight & Linda Boulton)

Boxer
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Mcboxa Ru Go N My Way (Liza Mclaughlin)
Res Dog CC & Aust Bred of Breed: Mcboxa Uve Been Charged (Mr C Davis)
Baby of Breed: Mcboxa Ohlala Lil Zeta Girl (Liza Mclaughlin)
Baby (Dog) of Breed: Mcboxa American Dream (Liza Mclaughlin)

Dobermann
BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Aust Ch Ebondobe Eternal Fire (AI) (Melissa Starkey & Danny Willson)

Neapolitan Mastiff
BOB, Bitch CC & State Bred of Breed: Aust Sup Ch Canerussare Shes a Pearla (Donna Mulholland)
R/UP BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Canerussare Stirling (Donna Mulholland)

Rottweiler
BOB, Dog CC & State Bred of Breed: Aust Ch Yuluwirri Mountain Magic (Nicola Scanlon)
R/UP BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Yuluwirri Sumatran Moonstone (Nicola Scanlon)
Res Dog CC & Puppy of Breed: Yuluwirri Another Slim Shady (Nicola Scanlon)

Samoyed
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Samspring Phantom Of Opera (Imp PRT) (David & Jolene Maguire)
R/UP BOB, Bitch CC & Open (Bitch) of Breed: Aust Ch DeeJae Remember Pozieres (D & J Maguire)
Res Dog CC & Puppy of Breed: DeeJae Yipee Ki Ya (D & J Maguire)

Siberian Husky
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Riversrun Celestial Calling (Sharon Heys)
Res Bitch CC & State Bred of Breed: Aust Ch Riversrun Butterfly Kisses JC (Sharon Heys)
Baby of Breed: Riversrun Essence of Titanium (AI) (Sharon & Tennille Heys)
Minor of Breed: Riversrun Driftwood (Sharon & Tennille Heys)

St Bernard
BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Aust Ch Salhia First King of the North (AI) (Donna Mulholland & Lauren Davies)


Group 7 - Non-Sporting Dogs

Specials Judge : Mrs Carol Beckett (NT)  (Group Entry : 49)

Runner Up in Group & Junior in Group: Keeshond
Aust Ch Hunkeedori Anglin N Danglin (AI) (Katrina Santas)
Baby in Group: Lhasa Apso
Sengkyila Dalai Dharma (Alison Callan)
Minor in Group: French Bulldog
Alangrove Arciadia Rose (Mechelle Mcfadzen)
Puppy in Group: Keeshond
Hunkeedori Th Topshot Allovaoz (K L Santas)
State Bred in Group: Chow Chow
Shendara Goku (Shenara Moon)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: Poodle (Toy)
Aust Neut Ch Silkyelk Cafe Romano (Debra Randall)

Chow Chow
BOB, Dog CC & State Bred of Breed: Shendara Goku (Shenara Moon)

French Bulldog
Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Ouioui Keep The Change (Jenni Cameron)
Res Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Alangrove Olivers Twist (Mechelle McFadzen)
Res Bitch CC & State Bred of Breed: Ouioui Made To Order (Jenni Cameron)
Minor of Breed: Alangrove Arciadia Rose (Mechelle Mcfadzen)
Puppy of Breed: Alangrove Atlas (Mechelle Mcfadzen)
Junior of Breed: Alangrove Avalon (Mechelle Mcfadzen)

German Spitz (Mittel)
BOB, Dog CC & State Bred of Breed: Fyreburst Kingsman (Di Armstrong)

Keeshond
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Hunkeedori Anglin N Danglin (AI) (Katrina Santas)
R/UP BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Hunkeedori Ta Daaaaaaahhhhhhh ET (Katrina Santas)
Res Dog CC & Puppy of Breed: Hunkeedori Th Topshot Allovaoz (K L Santas)

Lhasa Apso
R/UP BOB, Res Bitch CC & Minor of Breed: Sengkyila Dakini Moon Goddess (Janene Clemence & Alison Brady)
Baby of Breed: Sengkyila Dalai Dharma (Alison Callan)

Poodle (Toy)
BOB, Dog CC & State Bred of Breed: Aust Ch Silkyelk Back in Style (Debra Randall)
R/UP BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Silkyelk Shes Got Style (Debra Randall)
Res Bitch CC & Junior of Breed: Silkyelk Cinnamon Toast (Debra Randall)
Neuter BOB, Neuter Dog CC & Open Neuter of Breed: Aust Neut Ch Silkyelk Cafe Romano (Debra Randall)