Nova Scotia Duck Tolling Retriever Show Results

The following show results have been submitted to our results system for the Nova Scotia Duck Tolling Retriever (only past 90 days are shown). It is FREE to submit results.

Championship Show
Open Show
(S) Group or Breed Speciality

19-Apr-2019 (Friday)

Maldon Kennel Club Inc (VIC)

General Specials : Mr Myron Arthur (NSW)   Group Specials : Mrs Elizabeth Jackson (WA)

BOB and Dog CC: Aust Ch Glenmave Olando (AI) (Patricia J Allen)
R/UP BOB & Bitch CC: Aust & Can Ch Readyfor Tryst At Scaraval (Imp CAN) RN (Raylene Laver)


14-Apr-2019 (Sunday)

Ovens Valley Canine Club Inc (VIC)

General Specials : Miss Beverley Daines (NSW)   Group Specials : Mrs Sylvia Meekings (VIC)

BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Glenmave War Hawk (AI) (G Forster)
R/UP BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Glenmave Renaissance Girl (AI) (G Forster)
Res Bitch CC & Junior of Breed: Glenmave Californian Twist (AI) (G Forster)



13-Apr-2019 (Saturday)

Le Fevre Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mr Bob Lott (SA)   Group Specials : Mrs Susan Brown (NSW)

BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Aprilraine Devil in Disguise (J Bastin/ N Davis/ T Kropman/ K Lynch)


Ovens Valley Canine Club Inc (VIC)

General Specials : Miss Marilyn Hoy (NSW)   Group Specials : Miss Beverley Daines (NSW)

BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Glenmave War Hawk (AI) (G Forster)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Glenmave Californian Twist (AI) (G Forster)
Res Bitch CC & Minor of Breed: Glenmave Renaissance Girl (AI) (G Forster)


Amenities Committee of Dogs Queensland (QLD)

General Specials : Mr Robert Harbin (NSW)   Group Specials : Mr Robert Harbin (NSW)

Baby of Breed: Rivafire Pandoras box (Julie Robinson)


7-Apr-2019 (Sunday)

Gawler Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Rev Colin Seymour (NSW)   Group Specials : Mr Kevin Chamberlain (NSW)

BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Aprilraine Devil in Disguise (J Bastin/ N Davis/ T Kropman/ K Lynch)


Bulla Amenities Show (VIC)

General Specials : Mr S Ishimaru (JPN)   Group Specials : Mr David Haddock (USA)

BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Scaraval Monte Carlo Baby RN RA DWDF S HTM S (Raylene Laver)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust & Can Ch Readyfor Tryst At Scaraval (Imp CAN) RN (Raylene Laver)


6-Apr-2019 (Saturday)

Camden Show Society Inc (NSW)

General Specials : Mrs Lianne Rowles (NSW)   Group Specials : Mrs Elizabeth Gunter (NSW)

BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Glenmave Style And Sagacity (AI) (Dr Claire Wade)


Redcliffe Peninsula Kennel Club (QLD)

General Specials : Mrs Linda Stevens (ACT)   Group Specials : Mrs Linda Stevens (ACT)

Baby of Breed: Rivafire Pandoras box (Julie Robinson)


Bulla Amenities Show (VIC)

General Specials : Mr Joe Gregory (USA)   Group Specials : Mrs Julie Bedford-Pope (New Zealand)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust & Can Ch Readyfor Tryst At Scaraval (Imp CAN) RN (Raylene Laver)
R/UP BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Scaraval Monte Carlo Baby RN RA DWDF S HTM S (Raylene Laver)


5-Apr-2019 (Friday)

Kilcoy P A & I Society (QLD)

General Specials : Mrs Vicki Schneider (QLD)   Group Specials : Mrs Vicki Schneider (QLD)

Baby in Group: Rivafire Pandoras box (Julie Robinson)
Baby of Breed: Rivafire Pandoras box (Julie Robinson)


31-Mar-2019 (Sunday)

Moree Kennel Club Inc (NSW)

General Specials : Miss Pauline Suhr (NSW)   Group Specials : Mrs Dianne Besoff JP (NSW)

Best in Group & Open in Group: Aust Sup Ch Tarshona Cruise Control ET (Mrs K & Miss C Walker)
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Tarshona Cruise Control ET (Mrs K & Miss C Walker)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)


Liverpool & District All Breeds Kennel Club (NSW)

General Specials : Miss Carolyn Pearen (QLD)   Group Specials : Mrs Michel A Glover (VIC)

BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Aprilraine Fox Spirit (K Lynch & T Kropman)
Res Bitch CC & Minor of Breed: Glenmave Style And Sagacity (AI) (Dr Claire Wade)
Puppy of Breed: Aprilraine Ginger Ninja (Therese Kropman)


Adelaide Plains Kennel & Obedience Dog Club Inc (SA)

General Specials : Mrs Janice Campbell (VIC)   Group Specials : Mrs Janice Campbell (VIC)

BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Aprilraine Devil in Disguise (J Bastin/ N Davis/ T Kropman/ K Lynch)


Swan Hill / Lake Boga Kennel Club Inc (VIC)

General Specials : Ms Susan Packer (SA)   Group Specials : Ms Tracie Edwards (SA)

BOB, Dog CC & Minor of Breed: Glenmave War Hawk (AI) (G Forster)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Glenmave Californian Twist (AI) (G Forster)



30-Mar-2019 (Saturday)

New England Ladies Kennel Club (PM Show) (NSW)

General Specials : Mrs Dianne Besoff JP (NSW)   Group Specials : Miss Julie Aspinall (VIC)

Runner Up in Group & Open in Group: Aust Sup Ch Tarshona Cruise Control ET (Mrs K & Miss C Walker)
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Tarshona Cruise Control ET (Mrs K & Miss C Walker)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)


Royal Agricultural Society Qld Toowoomba (QLD)

General Specials : N Chin (Singapore)   Group Specials : N Chin (Singapore)

Baby of Breed: Rivafire Pandoras box (Julie Robinson)


Adelaide Plains Kennel & Obedience Dog Club Inc (AM SHOW) (SA)

General Specials : Miss Margaret Joyce (VIC)   Group Specials : Miss Margaret Joyce (VIC)

BOB, Bitch CC & Minor (Bitch) of Breed: Aprilraine Devil in Disguise (J Bastin/ N Davis/ T Kropman/ K Lynch)


Swan Hill / Lake Boga Kennel Club Inc (VIC)

General Specials : Ms Monica McCaffery (SA)   Group Specials : Ms Monica McCaffery (SA)

BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Glenmave Californian Twist (AI) (G Forster)
R/UP BOB, Dog CC & Minor of Breed: Glenmave War Hawk (AI) (G Forster)


Cumnock Show Society Inc (NSW)

General Specials : Mr John Comerford (NSW)   Group Specials : Mr John Comerford (NSW)

BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Aprilraine Ginger Ninja (Therese Kropman)


29-Mar-2019 (Friday)

Moree Kennel Club Inc (AM Show) (NSW)

General Specials : Mr Kerry A Lee (VIC)   Group Specials : Mr James Camac (VIC)

Junior in Show: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)
Junior in Group: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Tarshona Cruise Control ET (Mrs K & Miss C Walker)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)


New England Ladies Kennel Club (PM Show) (NSW)

General Specials : Miss Julie Aspinall (VIC)   Group Specials : Mr Kerry A Lee (VIC)

Runner Up in Group & Open in Group: Aust Sup Ch Tarshona Cruise Control ET (Mrs K & Miss C Walker)
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Tarshona Cruise Control ET (Mrs K & Miss C Walker)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)


24-Mar-2019 (Sunday)

Bulli District Kennel Club Inc (NSW)

General Specials : Mr Peter Frost (VIC)   Group Specials : Mr Peter Frost (VIC)

BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Aprilraine Fox Spirit (K Lynch & T Kropman)
R/UP BOB, Dog CC & Minor of Breed: Aprilraine Cool Hand Luke (AI) (K Lynch & T Kropman)


23-Mar-2019 (Saturday)

Blayney A & P Association (NSW)

General Specials : Miss Marilyn Hoy (NSW)   Group Specials : Dr Lesley Cameron (NSW)

BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Aprilraine Fantastic Mr Fox (Therese Kropman)
R/UP BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Aprilraine Ginger Ninja (Therese Kropman)


St George District Kennel Club (NSW)

General Specials : Mrs Hilary Pedersen (NSW)   Group Specials : Mrs Sandra Stocks (NSW)

BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Aprilraine Fox Spirit (K Lynch & T Kropman)


17-Mar-2019 (Sunday)

Kerang & District Kennel Club Inc (VIC)

General Specials : Ms Kim Tosi (QLD)   Group Specials : Mrs Helen Weil (QLD)

Minor in Group: Glenmave War Hawk (AI) (G Forster)
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Glenmave Amethyst (G Forster)
R/UP BOB, Dog CC & Minor of Breed: Glenmave War Hawk (AI) (G Forster)


16-Mar-2019 (Saturday)

Cohuna A P & H Society Inc (VIC)

General Specials : Mr Anton Weil (QLD)   Group Specials : Miss Margaret Davis (QLD)

BOB, Dog CC & Minor of Breed: Glenmave War Hawk (AI) (G Forster)
R/UP BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Glenmave Amethyst (G Forster)


SA Poultry & Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mrs Jean Butterfield (SA)   Group Specials : Mrs Maria Cave (VIC)

BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Aprilraine Devil in Disguise (J Bastin/ N Davis/ T Kropman/ K Lynch)


15-Mar-2019 (Friday)

Cohuna & District Kennel Club Inc (VIC)

General Specials : Mrs Helen Weil (QLD)   Group Specials : Ms Kim Tosi (QLD)

BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Glenmave Amethyst (G Forster)
R/UP BOB, Dog CC & Minor of Breed: Glenmave War Hawk (AI) (G Forster)


11-Mar-2019 (Monday)



10-Mar-2019 (Sunday)

Lithgow District Kennel Club Inc (NSW)

General Specials : Mr Peter Frost (VIC)   Group Specials : Mr James Camac (VIC)

BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Aprilraine Fox Spirit (K Lynch & T Kropman)
R/UP BOB, Res Bitch CC & Puppy of Breed: Aprilraine Ginger Ninja (Therese Kropman)
Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Aprilraine Fantastic Mr Fox (Therese Kropman)


Australian Cattle Dog Club of SA Inc (SA)

General Specials : Mrs Rosemary Kemp (SA)   Group Specials : Mr John Sullivan (SA)

BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Aprilraine Devil in Disguise (J Bastin/ N Davis/ T Kropman/ K Lynch)


Lake District Canine Club (NSW)

General Specials : Mrs Robyn Williams (NSW)   Group Specials : Ms Katrina Santas (NSW)

BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)


9-Mar-2019 (Saturday)

Lithgow District Kennel Club Inc (NSW)

General Specials : Mr James Camac (VIC)   Group Specials : Mr Peter Frost (VIC)

BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Aprilraine Fox Spirit (K Lynch & T Kropman)
R/UP BOB, Res Bitch CC & Puppy of Breed: Aprilraine Ginger Ninja (Therese Kropman)
Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Aprilraine Fantastic Mr Fox (Therese Kropman)


Australian Cattle Dog Club of SA Inc (All Breeds) (SA)

General Specials : Mrs Birgit Ferguson (SA)   Group Specials : Mrs June Ashton (SA)

BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Aprilraine Devil in Disguise (J Bastin/ N Davis/ T Kropman/ K Lynch)


Lake District Canine Club (AM SHOW) (NSW)

General Specials : Mrs Lynette Brown (NSW)   Group Specials : Mrs Dianne Besoff JP (NSW)

BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)


Lake District Canine Club (PM SHOW) (NSW)

General Specials : Mrs Dianne Besoff JP (NSW)   Group Specials : Mrs Robyn Williams (NSW)

BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)


3-Mar-2019 (Sunday)

Blaxland Glenbrook RSL & Citizens Kennel & Training Club Inc (NSW)

General Specials : Mr Brett Thompson (NSW)   Group Specials : Mrs Sue Bownds (NSW)

BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Aprilraine Fox Spirit (K Lynch & T Kropman)


2-Mar-2019 (Saturday)

Mudgee Show Society (NSW)

General Specials : Mr Ronald Besoff (NSW)   Group Specials : Mrs Dianne Besoff JP (NSW)

BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Aprilraine Nordic Warrior (Therese Kropman)
R/UP BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Aprilraine Ginger Ninja (Therese Kropman)


Campbelltown & District All Breeds Kennel Club (NSW)

General Specials : Mrs Helen Beasley (NSW)   Group Specials : Mrs Robyn Nagle (NSW)

Minor in Group: Glenmave Style And Sagacity (AI) (Dr Claire Wade)
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Aprilraine Fox Spirit (K Lynch & T Kropman)
Minor of Breed: Glenmave Style And Sagacity (AI) (Dr Claire Wade)


24-Feb-2019 (Sunday)

Naracoorte Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mr Les Bradney (NSW)   Group Specials : Mr Les Bradney (NSW)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Can/Am/Aust Ch Avatar's Best Bet of Pikkinokka (Imp USA) (D Ellis)
Bitch CC & Intermediate (Bitch) of Breed: Aust Ch Skyesong Stellar Red Haven NRA RN (R Fidge /D Oppermann)


Sofala & District Show Society (NSW)

General Specials : Mr Edward Pickering (NSW)   Group Specials : Mr Edward Pickering (NSW)

BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Aprilraine Ginger Ninja (Therese Kropman)


Blacktown Kennel & Training Club Inc (NSW)

General Specials : Mrs Wendye Slatyer (NSW)   Group Specials : Mrs Rosemary Easton (NSW)

BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Glenmave Style And Sagacity (AI) (Dr Claire Wade)


23-Feb-2019 (Saturday)

Naracoorte Kennel Club Inc (AM Show) (SA)

General Specials : Ms Pamela Campbell (WA)   Group Specials : Ms Pamela Campbell (WA)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Can/Am/Aust Ch Avatar's Best Bet of Pikkinokka (Imp USA) (D Ellis)
Bitch CC & Intermediate (Bitch) of Breed: Aust Ch Skyesong Stellar Red Haven NRA RN (R Fidge /D Oppermann)


Naracoorte Kennel Club Inc (PM Show) (SA)

General Specials : Mrs Cherri Seeber (WA)   Group Specials : Mrs Cherri Seeber (WA)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Can/Am/Aust Ch Avatar's Best Bet of Pikkinokka (Imp USA) (D Ellis)
Bitch CC & Intermediate (Bitch) of Breed: Aust Ch Skyesong Stellar Red Haven NRA RN (R Fidge /D Oppermann)


Rylstone Kandos Show Society Inc (NSW)

General Specials : Mrs Valerie Hutton (NSW)   Group Specials : Mr Garry Dryburgh (NSW)

BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Aprilraine Ginger Ninja (Therese Kropman)


Rochester A & P Society Inc (VIC)

General Specials : Mrs Barbara Doyle (VIC)   Group Specials : Mrs Barbara Doyle (VIC)

Minor in Group: Glenmave War Hawk (AI) (G Forster)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust & Can Ch Readyfor Tryst At Scaraval (Imp CAN) RN (Raylene Laver)
R/UP BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Scaraval Monte Carlo Baby RN RA DWDF S HTM S (Raylene Laver)
Res Dog CC & Minor of Breed: Glenmave War Hawk (AI) (G Forster)


Blacktown Kennel & Training Club Inc (NSW)

General Specials : Mr Mark Johnston (NSW)   Group Specials : Ms Sue McFadden (NSW)

BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Glenmave Style And Sagacity (AI) (Dr Claire Wade)


22-Feb-2019 (Friday)

Naracoorte Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mr Peter Frost (VIC)   Group Specials : Mr Peter Frost (VIC)

Runner Up in Group: Can/Am/Aust Ch Avatar's Best Bet of Pikkinokka (Imp USA) (D Ellis)
BOB, Dog CC & Open of Breed: Can/Am/Aust Ch Avatar's Best Bet of Pikkinokka (Imp USA) (D Ellis)
Bitch CC & Intermediate (Bitch) of Breed: Aust Ch Skyesong Stellar Red Haven NRA RN (R Fidge /D Oppermann)


17-Feb-2019 (Sunday)

Twilight Canine Country Club Inc (Neuter Championship Show) (VIC)

General Specials : Miss Jan Seary (NSW)   Group Specials : Miss Jan Seary (NSW)

NEUTER BOB, NEUTER Dog CC & Open Neuter of Breed: Aust Ch Tarshona Celestial Nova (B McAlpine)


16-Feb-2019 (Saturday)

Sunshine Kennel Club Inc (VIC)

General Specials : Miss Cheryl Currie (SA)   Group Specials : Mrs Kerin Hutchings (SA)

BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Glenmave Olando (AI) (Patricia J Allen)


Twilight Canine Country Club Inc (VIC)

General Specials : Mr Zachary Tan (WA)   Group Specials : Ms Pamela Campbell (WA)

BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Glenmave Olando (AI) (Patricia J Allen)


10-Feb-2019 (Sunday)

Morisset-Lake Macquarie Dist Agricultural Association Inc (NSW)

General Specials : Mrs Patricia Hall (NSW)   Group Specials : Mr Michael Yates (QLD)

BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)


9-Feb-2019 (Saturday)

Oberon Show Society (NSW)

General Specials : Mrs Robin Robertson (NSW)   Group Specials : Mr Norm Strathdee (NSW)

BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Glenmave Indiana Storm (R L Shaw)


Tuggerah Lakes Kennel & Obedience Club Inc (AM SHOW) (NSW)

General Specials : Mrs Roslyn Seare (QLD)   Group Specials : Mrs Roslyn Seare (QLD)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Tarshona Cruise Control ET (Mrs K & Miss C Walker)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)


Tuggerah Lakes Kennel & Obedience Club Inc (PM SHOW) (NSW)

General Specials : Mrs Megan Markotany (NSW)   Group Specials : Mrs Megan Markotany (NSW)

BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)


8-Feb-2019 (Friday)

Tuggerah Lakes Kennel & Obedience Club Inc (NSW)

General Specials : Mr Christopher Woodrow (QLD)   Group Specials : Ms Rosemary Duffy (NSW)

BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)


The Adelaide Hills Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mr Wayne Douglas OAM (VIC)   Group Specials : Ms Yanina Smith (TAS)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Skyesong Stellar Red Haven NRA RN (R Fidge /D Oppermann)


3-Feb-2019 (Sunday)

Novocastrian Ladies Canine Association (NSW)

General Specials : Mr Thomas Tancred (NSW)   Group Specials : Mr John Sheppard (NSW)

BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Tarshona Cruise Control ET (Mrs K & Miss C Walker)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)


2-Feb-2019 (Saturday)

Novocastrian Ladies Canine Association (AM SHOW) (NSW)

General Specials : Ms Marie Patten (NSW)   Group Specials : Mrs Lyndall Black (ACT)

BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tarshona Made You Look (Mrs K & Miss C Walker)


Rydal A H & P Association (NSW)

General Specials : Mr Hugh Gent OAM (NSW)   Group Specials : Mrs Michele Thomas (NSW)

BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Aprilraine Ginger Ninja (Therese Kropman)


28-Jan-2019 (Monday)

Australia Day International Dog Club Inc (VIC)

General Specials : Ms T Ahlman-Stockmari (Finland)   Group Specials : Ms J Wang (China)

BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Glenmave Olando (AI) (Patricia J Allen)
R/UP BOB & Bitch CC: Aust & Can Ch Readyfor Tryst At Scaraval (Imp CAN) RN (Raylene Laver)


27-Jan-2019 (Sunday)


Gawler Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mr John Rice (SA)   Group Specials : Mrs Lynn Harrison (SA)

Baby of Breed: Aprilraine Devil in Disguise (J Bastin/ N Davis/ T Kropman/ K Lynch)


26-Jan-2019 (Saturday)

Gawler Kennel Club Inc (SA)

General Specials : Mrs Lynn Harrison (SA)   Group Specials : Mrs Tina Matthews (SA)

BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Skyesong Stellar Red Haven NRA RN (R Fidge /D Oppermann)
Baby of Breed: Aprilraine Devil in Disguise (J Bastin/ N Davis/ T Kropman/ K Lynch)