Children's Cancer Charity Dog Club (NSW)

Date of Show : 14-Mar-2020 (Saturday)

Championship Show

The following show results have been submitted to our results system for the above show. It is FREE to submit results.

General Specials

Specials Judge: Mr Robert Redhead (SA)

Best in Show & Aust Bred in Show: Australian Kelpie
Aust Ch Tegoura Dont Funk Wthmy Heart (Mr S A & Mrs S M Lewis)
Runner Up in Show: Australian Stumpy Tail Cattle Dog
Aust Ch Ambajaye Fire Tail On Ice (AI) (Bernadette Merchant)
Minor in Show: Fox Terrier (Smooth)
Selwor Straight Sets (J Rowles)
Puppy in Show: Great Dane
Aust Ch Aldridge Ginger Bread (AI) (M Bradburn & D Selden)
Junior in Show: Border Collie
Tullaview Turn Me Loose (P Smith & C Spencer)
Intermediate in Show: Dachshund (Miniature Long Haired)
Aust Sup Ch Dachchimac Fast n Furious (Linda Stevens)
Open in Show: English Springer Spaniel
Cardhu Rhythm Of The Heart (AI) (E & M & A Borg)
Runner Up Neuter in Show: Staffordshire Bull Terrier
Aust Ch Southstock Helter Skelter (Ms C L Rea)

Baby SweepStakes - 3rd Place: Jack Russell Terrier
Ozjack Dolores Footrot (Bob Purss)

Puppy SweepStakes - 1st Place: Keeshond
Calivale Fine Print (Brad Santas)
Puppy SweepStakes - 2nd Place: Portuguese Water Dog
Rulett Thcat Thatgot Thcream (AI) (Margo Turnbull)
Puppy SweepStakes - 3rd Place: Airedale Terrier
Driesdale Edge Of Reality (Mrs M A Fittler)


Group 1 - Toys

Specials Judge : Mrs Kerry Cannon (NSW)

Best in Group & Junior in Group: Cavalier King Charles Spaniel
Dapsen Supreme Commander (Marc Lu)
Runner Up in Group & Open in Group: Italian Greyhound
Am Gr Ch Celtic Uwharrie I can Afford To be Late (Imp USA) (S L & M Reeve / J Hardwicke)
Baby in Group: Affenpinscher
Knightbridge Nighty Night (Robert Clark)
Puppy in Group: Australian Silky Terrier
Rosedale Song Of The Heart (Mrs L V Mineif)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: Griffon Bruxellois
Kango Lady Ma Donna (Ms M Polias)

Affenpinscher
Baby of Breed: Knightbridge Nighty Night (Robert Clark)

Australian Silky Terrier
BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Rosedale Song Of The Heart (Mrs L V Mineif)

Cavalier King Charles Spaniel
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Dapsen Supreme Commander (Marc Lu)
R/UP BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Kaliak Dream On (S J & K L Axiak)
Minor of Breed: Clarelly Handle With Care (Jan Kelly)
Intermediate of Breed: Aust Ch Kaliak Captivation (S J & K L Axiak)

Griffon Bruxellois
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Kango Lady Ma Donna (Ms M Polias)

Italian Greyhound
BOB, Dog CC & Open of Breed: Am Gr Ch Celtic Uwharrie I can Afford To be Late (Imp USA) (S L & M Reeve / J Hardwicke)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Am Ch Warwick Maplewood Bang The Drum (Imp USA) (S L & M Reeve / J Hardwicke)

King Charles Spaniel
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Thomwood Mister Athelhampton (Robert Wooding)
R/UP BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Thomwood Mistress Falmouth (Robert Wooding)

Maltese
BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Erintoi Heavens Final Fantasy (Mary Atkinson)

Miniature Pinscher
BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Weronar Angel Faith (Steven & Dannielle Cooper / Poyzer)
Baby of Breed: Shiralea Bonnie Wee Lass (S & D Cooper / Poyzer)

Pug
Res Dog CC & Junior (Dog) of Breed: Sebandee Leroys Black in Town RN (Ms J Nicolopoulos)


Group 2 - Terriers

Specials Judge : Mrs Connie Redhead (SA)

Best in Group & Aust Bred in Group: Jack Russell Terrier
Aust Sup Ch Joelleigh Ziggy Stardust (Leesa Musgrove)
Runner Up in Group & Open in Group: Fox Terrier (Smooth)
Aust Sup Ch Selwor Secret Package (Imp NZ) (J & L Rowles)
Baby in Group: Jack Russell Terrier
Joelleigh Diamond Triology (Leesa Musgrove)
Minor in Group: Fox Terrier (Smooth)
Selwor Straight Sets (J Rowles)
Puppy in Group: Airedale Terrier
Driesdale Playing to Win (Martin Allatt)
Junior in Group: Bull Terrier (Miniature)
Llubinim cockney demon (Natalie Hughes)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: Staffordshire Bull Terrier
Aust Ch Southstock Helter Skelter (Ms C L Rea)

Airedale Terrier
BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Driesdale Playing to Win (Martin Allatt)
Res Dog CC & Minor of Breed: Driesdale Edge Of Reality (Mrs M A Fittler)

American Staffordshire Terrier
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Redplatinum Let There Be Rock (AI) WPD JC (Cassie Caple)
R/UP BOB, Res Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch AmstarFX Thanos The Immortal (AI) (L McCormack & Kelly A Lucey)
Baby of Breed: Southstock The Enforcer (Cassie Caple)

Border Terrier
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Bohunt Parting Shot (Robyn Williams)

Bull Terrier
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Credem Luna Light (Mrs Sandra Diack)
Res Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Credem Call Girl (Mrs Sandra Diack)

Bull Terrier (Miniature)
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Sariluda Gentleman Jack (Natalie Hughes)
R/UP BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Llubinim chick chick boom at bullytiger (N hughes)
Junior of Breed: Llubinim cockney demon (Natalie Hughes)

Fox Terrier (Smooth)
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Selwor Secret Package (Imp NZ) (J & L Rowles)
R/UP BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Selwor Straight Sets (J Rowles)
Res Dog CC & Puppy of Breed: Selwor Storm Trooper (J Rowles)

Fox Terrier (Wire)
BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Bellegum EyeCandy (Wendy Wouters)

Jack Russell Terrier
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Sup Ch Joelleigh Ziggy Stardust (Leesa Musgrove)
R/UP BOB, Res Bitch CC & Junior of Breed: Joelleigh Moments Like This (Leesa Musgrove)
Dog CC & Intermediate of Breed: Ozjack Flash in the pan (Bob Purss)
Baby of Breed: Joelleigh Diamond Triology (Leesa Musgrove)

Staffordshire Bull Terrier
Baby of Breed: Stafforce Silver Bell (Kim Sammut)
Neuter BOB, Neuter Dog CC & Open Neuter of Breed: Aust Ch Southstock Helter Skelter (Ms C L Rea)

Tenterfield Terrier
R/UP BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Triplefun Strawberry Pie (Mr P Pickering)


Group 3 - Gundogs

Specials Judge : Ms Rosemary Duffy (NSW)

Best in Group & Intermediate in Group: Cocker Spaniel (American)
Am Ch Samamariís Golden State Warriheir (Imp USA) (Victoria Masterfield & Stephanie Kaul)
Runner Up in Group & Junior in Group: Cocker Spaniel
Bolwarra Spinning Wheel (Megan Markotany)
Baby in Group: German Shorthaired Pointer
Heiderst Livin The High Life (AI) (Deb Moran/ Mark Nielsen & Heiderst Kennels)
Minor in Group: Golden Retriever
BlueBreeze Romeos Passion (AI) (Debra Stubbings)
Puppy in Group: English Springer Spaniel
Silvaspring Counting Stars (E / M & A Borg)
Aust Bred in Group: German Shorthaired Pointer
Aust Ch Demorz To Paris With Love (Deb Moran)
Open in Group: English Springer Spaniel
Cardhu Rhythm Of The Heart (AI) (E & M & A Borg)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: Weimaraner
Aust Ch Neut Ch Lukedom Let's Go Party (AI) (Studholme / Lawler / Grech)

Brittany
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Kirinbell Me N Mo (Fiona Gill)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Kirinbell Brown Sugar ET (Samantha Ibbott-Cordi)
Res Bitch CC & Puppy of Breed: Kirinbell Chase N Fame (Anthony Higgans & Samantha Ibbott-Cordi)

Cocker Spaniel
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Bolwarra Spinning Wheel (Megan Markotany)

Cocker Spaniel (American)
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Am Ch Samamariís Golden State Warriheir (Imp USA) (Victoria Masterfield & Stephanie Kaul)

English Springer Spaniel
BOB, Dog CC & Open of Breed: Cardhu Rhythm Of The Heart (AI) (E & M & A Borg)
R/UP BOB, Res Dog CC & Junior of Breed: Kinsheran Pheonix Risng At Silvaspring (E & M & A Borg)
Bitch CC & Junior (Bitch) of Breed: Aust Ch Ispy Cudgara Me Myself and I (Cathy Barratt)
Res Bitch CC & Puppy of Breed: Silvaspring Counting Stars (E / M & A Borg)
Minor of Breed: Silvaspring Power N Passion (AI) (E / M & A Borg)

German Shorthaired Pointer
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Demorz To Paris With Love (Deb Moran)
Baby of Breed: Heiderst Livin The High Life (AI) (Deb Moran/ Mark Nielsen & Heiderst Kennels)

Golden Retriever
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch BlueBreeze Hero Of Never Land (Debra Stubbings)
R/UP BOB, Bitch CC & Minor of Breed: BlueBreeze Romeos Passion (AI) (Debra Stubbings)
Res Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch BlueBreeze On Cloud Nine (Debra Stubbings)
Baby (Dog) of Breed: BlueBreeze Red October (Debra Stubbings)
Minor (Dog) of Breed: BlueBreeze Top Hat And Tail (Debra Stubbings)

Lagotto Romagnolo
BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Aust Ch OttogaL Got King Of The North (Mr G & Mrs C Ashurst)

Nova Scotia Duck Tolling Retriever
BOB, Dog CC & Intermediate (Dog) of Breed: Aprilraine Cool Hand Luke (AI) (K Lynch & T Kropman)

Pointer
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Hipoint Unconditional (AI) (Mrs C McDonall / Mr J & Mrs R Mirto)

Weimaraner
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Lukedom Kitty Kardashian (Lawler / Grech)
Res Bitch CC & Intermediate of Breed: Winoka Follyhill Up In Lights (Imp CAN) (Samantha Lawler & Jaime Grech)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust Ch Neut Ch Lukedom Let's Go Party (AI) (Studholme / Lawler / Grech)

Welsh Springer Spaniel
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Ffion Make the Sparks Fly (Imp NZ) (Melissa Wadsworth)
R/UP BOB, Res Dog CC & Open of Breed: Bryndoain Ffion Magregor (Imp NZ) (Melissa Wadsworth)


Group 4 - Hounds

Specials Judge : Mr Lynn Butler (NSW)

Runner Up in Group & Intermediate in Group: Dachshund (Miniature Long Haired)
Aust Sup Ch Dachchimac Fast n Furious (Linda Stevens)
Baby in Group: Whippet
Elmaro Crash Bang Boom (John & Toni Comerford / Rebecca Kelly)
Minor in Group: Norwegian Elkhound
Graabine Credence Barebone (G Markotany)
Junior in Group: Whippet
Aust Ch Ridgesetter Where The Boyz Are (J M & T A Comerford)
Aust Bred in Group: Saluki
Aust Ch Itsozi The Jewel Thief (C & G Arkell)

Dachshund (Miniature Long Haired)
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Sup Ch Dachchimac Fast n Furious (Linda Stevens)
Minor of Breed: Mitteldac Smooth Criminal (Mrs S Taylor)

Dachshund (Miniature Smooth Haired)
BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Craihall Magic Mike (Mr J & Mrs M Craig)
Res Bitch CC & Minor of Breed: Sarsica A Special Ruby (Vicki Pettigrove & Sarah Pendlebury)

Norwegian Elkhound
BOB, Dog CC & Minor of Breed: Graabine Credence Barebone (G Markotany)

Rhodesian Ridgeback
BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Valeighunter Magneto (D & C Shearer / Mrs D Mitchell)

Saluki
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Itsozi The Jewel Thief (C & G Arkell)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Itsozi Persian Jewel (C & G Arkell)

Whippet
BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Ridgesetter Sunshine N Cloud (J M & T A Comerford)
R/UP BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Ridgesetter Where The Boyz Are (J M & T A Comerford)
Baby of Breed: Elmaro Crash Bang Boom (John & Toni Comerford / Rebecca Kelly)
Minor of Breed: Ridgesetter Nivea (J M & T A Comerford)


Group 5 - Working Dogs

Specials Judge : Mr Robert Redhead (SA)

Best in Group & Aust Bred in Group: Australian Kelpie
Aust Ch Tegoura Dont Funk Wthmy Heart (Mr S A & Mrs S M Lewis)
Runner Up in Group: Australian Stumpy Tail Cattle Dog
Aust Ch Ambajaye Fire Tail On Ice (AI) (Bernadette Merchant)
Junior in Group: Border Collie
Tullaview Turn Me Loose (P Smith & C Spencer)
Open in Group: Shetland Sheepdog
Aust Sup Ch Shelbrae So Its Me Me Me (Shelbrae Kennels)

Australian Cattle Dog
Dog CC & Minor (Dog) of Breed: Itsozi The Colour Of Magic (C & G Arkell)

Australian Kelpie
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Tegoura Dont Funk Wthmy Heart (Mr S A & Mrs S M Lewis)

Australian Shepherd
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Delchoksky The Electra (Delwyn Whyburn)
R/UP BOB, Dog CC & Aust Bred (Dog) of Breed: Aust Ch Sarbinma Draco The Wize (Margaret Grahame)
Res Dog CC & Minor of Breed: Sharam Sword In The Stone (S Male / Millissa Fox / Alex Voglsam)
Res Bitch CC: Rozate Fame N Fortune (Rozate Kennels)

Australian Stumpy Tail Cattle Dog
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Ambajaye Fire Tail On Ice (AI) (Bernadette Merchant)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Ambajaye Tails On Ice (AI) (B Merchant)

Border Collie
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Tullaview Turn Me Loose (P Smith & C Spencer)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust Neut Ch Quinora Lennox Vision RN ET (Carole Hately)

Collie (Rough)
BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Vedamea About Last Knight (J Wilkinson)
R/UP BOB, Dog CC & Open (Dog) of Breed: Aust Ch Cathgarry Thunderstruck (Kathy Drew)

Shetland Sheepdog
BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Shelbrae So Its Me Me Me (Shelbrae Kennels)
Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Sup Ch Shelbrae So Its Just Me (Shelbrae Kennels)

Welsh Corgi (Cardigan)
BOB, Dog CC & Minor of Breed: Mandene Balerion Ap Iago (Melinda Mills)

White Swiss Shepherd Dog
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Soverenpark Bring It On HT ET JC (C van der Wolde/J Kelly/K Scholz)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Clarelly For Your Eyes Only (Sachini Silva)
Res Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Clarelly Russian Roulette HT JC (Jan Kelly)


Group 6 - Utility Dogs

Specials Judge : Ms Amanda Huggins (NSW)

Best in Group & Open in Group: Siberian Husky
Aust Sup Ch Taejaan American Hustle (Rule-Steele/Burton/Turay/Taylor)
Baby in Group: Samoyed
Lunasea The Best Or Nothing (AI) (Helen Chen)
Minor in Group: Schnauzer
Regenstauf Master of Mayhem (Susanne Ansell)
Puppy in Group: Schnauzer (Miniature)
Colebrook Hot Trublu Aussie (R & N Inglis)
Junior in Group: Leonberger
Aust Ch Leonoco Tuckers Daughter (Ms H Floyd & Mrs A Dobson)
Intermediate in Group: Portuguese Water Dog
Aust Ch Rulett Eyecatching (AI) (Margo Turnbull)
Aust Bred in Group: Schnauzer (Miniature)
Aust Gr Ch Colebrook Enchanter (R & N Inglis)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: Siberian Husky
Aust & Neut Ch Articwolf As Good As Gold (E & M Hardwicke)

Boxer
R/UP BOB, Dog CC & Open (Dog) of Breed: Aust Sup Ch Valeska Big Easy (Imp NZ) (Sylvia Choca)

Dobermann
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Vansitar Black and Gold (Imp NZ) (E Bell & Vansitar Kennels)
Bitch CC & Junior of Breed: Kserasera I Want It All (J & H Rymer)

Leonberger
BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Leonoco Tuckers Daughter (Ms H Floyd & Mrs A Dobson)

Newfoundland
Bitch CC & Junior (Bitch) of Breed: Capebass a promise kept (Ms S Yeong)

Portuguese Water Dog
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Rulett Eyecatching (AI) (Margo Turnbull)
Res Dog CC & Minor of Breed: Rulett Thcat Thatgot Thcream (AI) (Margo Turnbull)

Samoyed
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Ahzu Ive Got The Magic In Me WPD (J & M Harrison)
Res Bitch CC: Aust Ch Ahzu Lucy In The Sky JC (J & M Harrison)
Baby of Breed: Lunasea The Best Or Nothing (AI) (Helen Chen)

Schnauzer
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Asyut Any Tick Oth Clock (S M Ansell)
R/UP BOB, Res Dog CC & Minor of Breed: Regenstauf Master of Mayhem (Susanne Ansell)

Schnauzer (Miniature)
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Colebrook Enchanter (R & N Inglis)
R/UP BOB, Res Dog CC & Puppy of Breed: Colebrook Hot Trublu Aussie (R & N Inglis)
Minor of Breed: Colebrook Hot Foxy Lady (R & N E Inglis)

Siberian Husky
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Taejaan American Hustle (Rule-Steele/Burton/Turay/Taylor)
R/UP BOB & Res Dog CC: Aust Ch Articwolf You Only Live twice (AI) (E & M Hardwicke)
Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Taejaan Storm Ina Tea Cup (N J Rule-Steele)
Baby of Breed: Articpride Thunder Snow Storm (Mr A Constantine / Mr R & Mrs B Lloyd)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust & Neut Ch Articwolf As Good As Gold (E & M Hardwicke)


Group 7 - Non-Sporting Dogs

Specials Judge : Mrs Carolyn Butler (NSW)

Best in Group & Open in Group: Dalmatian
Aust Sup Ch Krystaway Polka Dot Bikini JC (R & D Harbin)
Runner Up in Group: French Bulldog
Aust Ch Daccord Master Yoda (M A Rosser & E L Davidson)
Baby in Group: Keeshond
Calivale Guess What (Brad Santas)
Minor in Group: British Bulldog
Beeman Bang Bang Boom (Mr S Hurford & Miss K Todd)
Puppy in Group: Great Dane
Aust Ch Aldridge Ginger Bread (AI) (M Bradburn & D Selden)
Junior in Group: Great Dane
Aust Ch Chelshar Mr Bojangles (AI) (Christina Mascord)
Intermediate in Group: Lhasa Apso
Aust Ch Amesen Cocaine Cassie (Amesen Kennels)
Aust Bred in Group: Schipperke
Aust Sup Ch Bateauchien Bazinga (Rebecca Bentley)

Boston Terrier
BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Amerigent Southern Belle (Norquay/ Gilson/ Skinner)

British Bulldog
R/UP BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Beeman Sassy Sexy Wiggle (Mr S Hurford & Miss K Todd)
Res Bitch CC & Minor of Breed: Beeman Bang Bang Boom (Mr S Hurford & Miss K Todd)
Puppy of Breed: Beeman Zorro (Mr S Hurford & Miss K Todd)

Dalmatian
BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Krystaway Polka Dot Bikini JC (R & D Harbin)
Dog CC & Open (Dog) of Breed: Aust Ch Darlinghill Hashtag Dot Com (R & D Harbin)
Baby of Breed: Krystaway Glitz N Glamour (R & D Harbin)
Minor of Breed: Krystaway Gloria Glamour (R & D Harbin)
Puppy of Breed: Krystaway Lets Take A Selfie (R & D Harbin)

French Bulldog
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Daccord Master Yoda (M A Rosser & E L Davidson)

Great Dane
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Chelshar Mr Bojangles (AI) (Christina Mascord)
Bitch CC & Puppy of Breed: Aust Ch Aldridge Ginger Bread (AI) (M Bradburn & D Selden)

Japanese Spitz
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Belzbentley Wild Card (Rebecca Bentley)
R/UP BOB, Bitch CC & Open of Breed: Belzbentley Stack the deck (Rebecca Bentley)

Keeshond
BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Calivale Fine Print (Brad Santas)
Dog CC & Intermediate of Breed: Rymiska Pocket Rocket (R/ M & T Parker)
Baby of Breed: Calivale Guess What (Brad Santas)

Lhasa Apso
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Amesen Cocaine Cassie (Amesen Kennels)

Schipperke
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Sup Ch Bateauchien Bazinga (Rebecca Bentley)

Shar Pei
BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Aust Ch Sweetiepei Maximum Exposure (Vicki Pocklington)