Proston Show Society (QLD)

Date of Show : 7-Mar-2020 (Saturday)

Championship Show

The following show results have been submitted to our results system for the above show. It is FREE to submit results.

General Specials

Specials Judge: Mr Dennis McGreevy (QLD)   (Total Entry : 304)

Best in Show & Open in Show: Australian Shepherd
Am Ch Impactís Teddy Ruxpin (Imp USA) (Belinda West/ Judy VanDerSteen/ Kelton Hatton)
Runner Up in Show: Golden Retriever
Aust Sup Ch Wysiwyg Not a Moment Too Moon (A Adamopoulos)
Baby in Show: Papillon
Roseswain Nyx Night Goddess (Janine Moy)
Minor in Show: Shih Tzu
Oeshih Witchful Thinking (J Brown/M Moore/D Dallinger)
Puppy in Show: Chow Chow
Touchofchow Tian Jade Emperor (Shenara Moon & Janette Mouroufas-Ursida)
Junior in Show: Old English Sheepdog
Aust Ch Woolebull Visably Adorable (AI) (Tracey & Wayne Weight)
Intermediate in Show: Dobermann
Aust Ch Walamara Zero-Time To Wait (AI)(Imp NZ) (Greg Hoffmann)
Aust Bred in Show: Dachshund (Long Haired)
Aust Sup Ch Briarmist Breaking The Rules (R E & C J Armatys/ J J & L J Black)
Runner Up Neuter in Show: Afghan Hound
Tianze Blood Diamond (G Doust & J Harnett)


Group 1 - Toys

Specials Judge : Mr Lance Wright (QLD)  (Group Entry : 53)

Best in Group & Aust Bred in Group: Chinese Crested Dog
Aust Sup Ch Karakush Hairy Krishnas (Mr J & Mrs S Cook)
Runner Up in Group & Intermediate in Group: Papillon
Aust Ch Roseswain Lagertha (Mrs J A Moy)
Baby in Group: Papillon
Roseswain Nyx Night Goddess (Janine Moy)
Minor in Group: Griffon Bruxellois
Alynga The Terminator (Diana Norman & Mark Huisman)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: Cavalier King Charles Spaniel
Aust Gr & Neut Ch Morganlea Starman (Mrs C Ross)
Runner Up Neuter in Group: Pomeranian
Aust Ch Dreamforever Uno Ima Dreamer (Penny Driver)

Australian Silky Terrier
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Willame Seriouz Bizniz (W & A O'Brien)
R/UP BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Silkycharm Jetts Shining Star (K McNamara / A Clarke)
Res Bitch CC & Minor of Breed: Willame Klassy Lil Ava (K McNamara / A Clarke)
Baby of Breed: Silkycharm Madame Paris (K McNamara / A Clarke)

Cavalier King Charles Spaniel
BOB, Dog CC & Minor of Breed: Hollinglen Im A Love Man (Mrs C Ross)
Neuter BOB, Neuter Dog CC & Open Neuter of Breed: Aust Gr & Neut Ch Morganlea Starman (Mrs C Ross)
R/UP Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter (Bitch) of Breed: Aust Ch Morganlea English Rose (Jeff Morgan)

Chihuahua (Smooth Coat)
R/UP BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Toyopet Devil In Disguise (H E J BRIGHT)
Res Dog CC: Toyopet Kotaro Choco Bramvers (H E J Bright)

Chinese Crested Dog
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Sup Ch Karakush Hairy Krishnas (Mr J & Mrs S Cook)

Griffon Bruxellois
BOB, Dog CC & Minor of Breed: Alynga The Terminator (Diana Norman & Mark Huisman)
Baby of Breed: Tzani Harriet The Spy (Diana Norman / Tim Mills / Kerry Bell)

Papillon
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Roseswain Lagertha (Mrs J A Moy)
R/UP BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Roseswain Chewbaccas Warrior (Janine Moy)
Baby of Breed: Roseswain Nyx Night Goddess (Janine Moy)

Pomeranian
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Posmo What A Partiholic (Penny Driver)
R/UP BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Dreamforever Angel Of Fortune (Penny B Driver)
Res Bitch CC & Minor of Breed: Dreamforever Im Not Poison Ivy (Mrs K L Maresse)
Baby of Breed: Dreamforever Kawaiikuma (Penny Driver)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust Ch Dreamforever Uno Ima Dreamer (Penny Driver)


Group 2 - Terriers

Specials Judge : Mr Dennis McGreevy (QLD)  (Group Entry : 39)

Best in Group & Puppy in Group: Fox Terrier (Smooth)
Waitapu Wilma Witch (Jane Cantlon)
Runner Up in Group & Junior in Group: Jack Russell Terrier
Am Ch D B F For Old Time Sake (Imp USA) (S & K Whyatt)
Baby in Group: Staffordshire Bull Terrier
Handpikd Rebel Royal (Janet Wall)
Aust Bred in Group: West Highland White Terrier
Aust Ch Westland Edina Monsoon (Mr G & Mrs C Bowers)
Open in Group: West Highland White Terrier
Aust Ch Westland Cohens Hallelujah (Mr G & Mrs C Bowers)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: Bull Terrier (Miniature)
Aust Ch Witchend Wee Havana Dream (Mrs S Roberts)

American Staffordshire Terrier
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch AmstarFX Street Outlaw (AI) (A & H Driver / Kelly A Lucey)
R/UP BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: AmstarFX Google That (AI) (Kelly McBride)
Res Bitch CC & Minor of Breed: AmstarFX Swipe Right (AI} (Kelly McBride)

Bull Terrier
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Cuttabuv Mr Mopars Demon (K & D Shelley)
Baby of Breed: Cuttabuv Devils Ida Onlyone (K & D Shelley)

Bull Terrier (Miniature)
BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Witchend Wee Caleesi Fyre (Mrs S Roberts)
R/UP BOB, Res Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Witchend Wee Zelda Hyrule (Liza Mclaughlin)
Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Witchend Wee Wilsun Pickett (Mrs S Roberts)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust Ch Witchend Wee Havana Dream (Mrs S Roberts)

Fox Terrier (Smooth)
BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Waitapu Wilma Witch (Jane Cantlon)

Jack Russell Terrier
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Am Ch D B F For Old Time Sake (Imp USA) (S & K Whyatt)
R/UP BOB, Res Dog CC & Minor of Breed: Belljacks Tuff As Steele (S & K Whyatt)
Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Belljacks Im A Hollywood Star (S & K Whyatt)

Staffordshire Bull Terrier
Baby of Breed: Handpikd Rebel Royal (Janet Wall)
Minor (Dog) of Breed: Costalot The Last Crusade (Janet Wall)

Tenterfield Terrier
R/UP BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Gumhaven Dare To Dream (Mrs M Oberle)
Res Bitch CC & Intermediate of Breed: Silvieras Queen Ella (Michelle Oberle)

West Highland White Terrier
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Westland Cohens Hallelujah (Mr G & Mrs C Bowers)
R/UP BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Westland Edina Monsoon (Mr G & Mrs C Bowers)
Minor of Breed: Chancelot Smokin Aces (Kathy Mankey)


Group 3 - Gundogs

Specials Judge : Mr Lance Wright (QLD)  (Group Entry : 55)

Best in Group & Open in Group: Golden Retriever
Aust Sup Ch Wysiwyg Not a Moment Too Moon (A Adamopoulos)
Runner Up in Group & Aust Bred in Group: Irish Setter
Aust Ch Yarramo Reign of Fire (Tony & Marg Norton)
Baby in Group: Chesapeake Bay Retriever
Tenarda Prairie Rose (Margaret Wedgwood)
Minor in Group: Cocker Spaniel
Myshalair Top Dollar For Ravensnite (Ms H Yeates & Ms A Ugrinic)
Puppy in Group: Brittany
Wameika UpUpN Away (Mrs M & Mr B Wesener)
Junior in Group: Weimaraner
Aust Ch Ashlaren Bring Out The Bundy (Mrs E M Knox & Mrs A Page)

Brittany
BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Wameika UpUpN Away (Mrs M & Mr B Wesener)

Chesapeake Bay Retriever
BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Sharbae Rose of Tenarda (Imp UK) (Margaret Wedgwood)
Baby of Breed: Tenarda Prairie Rose (Margaret Wedgwood)

Cocker Spaniel
BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Bralmico Hearts N Roses (Mrs K Hutt)
R/UP BOB, Dog CC & Open of Breed: Nld CH, Nld Jr CH, Ger Jr CH, Euro Jr CH Incanto Schonez (Imp NLD) (Mrs L Emerton)
Res Dog CC & Minor of Breed: Myshalair Top Dollar For Ravensnite (Ms H Yeates & Ms A Ugrinic)
Res Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Watersmeet Dancing At Dusk (Ms H J Yeates)
Baby of Breed: Myshalair Cast A Spell (Ms H J Yeates)
Intermediate of Breed: Aust Ch Myshalair Style In Motion (Hilare Yeates)

German Shorthaired Pointer
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Tealpoint Flamenco Dancer (Heather Reynolds)
R/UP BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Tealpoint ExcaliburTheMagician ET CA (Heather Reynolds)

German Wirehaired Pointer
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Whistlewire Fire And Lace (Leanne Hall)
Baby of Breed: Whistlewire Double Your Luck (AI) (Leanne Hall)

Golden Retriever
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Wysiwyg Not a Moment Too Moon (A Adamopoulos)
R/UP BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Wysiwyg Orange Is The New Black (A Adamopoulos)

Irish Setter
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Yarramo Reign of Fire (Tony & Marg Norton)
R/UP BOB & Bitch CC: Aust Ch Yarramo Fire Bird (Tony & Marg Norton)

Labrador Retriever
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Tenarda Go Geronimo CCD (Ms Margaret Wedgwood)

Lagotto Romagnolo
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Wispan Flaming Heart (Robynne Flynn)
R/UP BOB, Res Bitch CC & Minor of Breed: Trufflehunta Back Tothe Future (Robynne Flynn)

Pointer
BOB, Dog CC & Minor of Breed: Pinerock Magic Memory (Imp NZ) (Mrs Sandra McGrath)
Baby of Breed: Sanmarlitch Sonnet of Nell (Mrs Sandra McGrath)

Weimaraner
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Ashlaren Bring Out The Bundy (Mrs E M Knox & Mrs A Page)


Group 4 - Hounds

Specials Judge : Mr Nathan McGreevy (QLD) (Group Entry : 34)

Best in Group & Aust Bred in Group: Dachshund (Long Haired)
Aust Sup Ch Briarmist Breaking The Rules (R E & C J Armatys/ J J & L J Black)
Runner Up in Group & Open in Group: Afghan Hound
Aust Ch Tahkira Knockin On Heavns Door (AI) (Mr S Bennett & Mr B Green)
Baby in Group: Rhodesian Ridgeback
Beglory Hearts On Fire (T Mankowski / L Marrone)
Puppy in Group: Basenji
Glendawn Shes Got Gears (L R Thompson)
Intermediate in Group: Foxhound
Aust Ch Bellarell Facesillame Thats Me (Mrs N A O'Neill)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: Afghan Hound
Tianze Blood Diamond (G Doust & J Harnett)

Afghan Hound
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Tahkira Knockin On Heavns Door (AI) (Mr S Bennett & Mr B Green)
Neuter BOB, Neuter Dog CC & Open Neuter of Breed: Tianze Blood Diamond (G Doust & J Harnett)

Basenji
BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Glendawn Shes Got Gears (L R Thompson)

Borzoi
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Sashayaway Devine Diva (Mr S Bennett & Mr B Green)
Dog CC & Junior of Breed: Sashayaway Lightning Royale (Mr S Bennett & Mr B Green)

Dachshund (Long Haired)
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Sup Ch Briarmist Breaking The Rules (R E & C J Armatys/ J J & L J Black)

Deerhound
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Nelungaloo Damhsealgair JC (Kit Simmons)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Caberfei Cortana (Kit Simmons)

Foxhound
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Bellarell Faces Funky Fella (Mrs N A O'Neill)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Bellarell Facesillame Thats Me (Mrs N A O'Neill)

Rhodesian Ridgeback
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Seablueridge Babylon (T Mankowski)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Valeighunter Devil Wears Prada (AI) (Lee Hunt & Lucy Besnard)
Res Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Starridge Nulli Secondus (AI) (Lucy Besnard & Lee Hunt)
Baby of Breed: Beglory Hearts On Fire (T Mankowski / L Marrone)

Whippet
BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Piaffe Bertana (Mrs U Greenwood)
R/UP BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Alarves Bring Your Huney Home (J Mckernan)


Group 5 - Working Dogs

Specials Judge : Mr Lance Wright (QLD)  (Group Entry : 61)

Best in Group & Open in Group: Australian Shepherd
Am Ch Impactís Teddy Ruxpin (Imp USA) (Belinda West/ Judy VanDerSteen/ Kelton Hatton)
Runner Up in Group: Collie (Rough)
Aust Ch Keamaree Sky With Diamonds (R E & C J Armatys)
Baby in Group: Swedish Vallhund
Trendam Like Toy Soldiers (Mrs A J Smith & Miss S J Smith)
Puppy in Group: White Swiss Shepherd Dog
Aust Ch Eishund The Dark Phoenixx (Heather Coghlan)
Junior in Group: Old English Sheepdog
Aust Ch Woolebull Visably Adorable (AI) (Tracey & Wayne Weight)
Intermediate in Group: Australian Kelpie
Aust Sup Ch Belljacks Just Foolin Around (S & K Whyatt)

Australian Cattle Dog
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Pureheel Royal Triton (Wayne Carter)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Waykrest Show Time (Wayne Carter)
Baby of Breed: Shayden Switch Blade (Wayne Carter)

Australian Kelpie
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Sup Ch Belljacks Just Foolin Around (S & K Whyatt)
R/UP BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tyrilebee Wild At Heart (S & K Whyatt)

Australian Shepherd
BOB, Dog CC & Open of Breed: Am Ch Impactís Teddy Ruxpin (Imp USA) (Belinda West/ Judy VanDerSteen/ Kelton Hatton)

Australian Stumpy Tail Cattle Dog
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Cumbydene Always on the GO (Mr B & Mrs M Dalglish)
R/UP BOB & Bitch CC: Karte Duchess (Mr B & Mrs M Dalglsih)

Belgian Shepherd Dog (Malinois)
BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Chamshep Just Dream (K McNamara)

Border Collie
BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Clanabby Marie Antoinette (Johanna Vos-Butler)
R/UP BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Clanabby Wind Beneath My Wings (Johanna Vos-Butler)
Res Dog CC & Junior (Dog) of Breed: Royalborda Defying Gravity (Samantha & Kayla Field)
Res Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Quinora Play It Kool HT (Samantha & Kayla Field)
Baby of Breed: Ionaborda Aotearoa Reson T Dream At Clanabby (Johanna Vos-Butler)
Aust Bred of Breed: Aust Ch Glenlion Drovers Mate (M Muller & L Wallace)

Collie (Rough)
BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Keamaree Sky With Diamonds (R E & C J Armatys)

Finnish Lapphund
BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Korpi Capital K (Ms E McKay)
R/UP BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Theldaroy Lumipalo Vidar RN ET WPD (Ms Elle McKay)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust Ch Korpi Desert Rose CCD RN DWDF S ET WWPD (Ms E McKay)
Neuter Dog CC & Open Neuter (Dog) of Breed: Aust Ch Korpi Obsidian In The Sky (Ms E McKay)

German Shepherd Dog
Baby of Breed: Kuirau Tahini (Richard Clarke)

German Shepherd Dog (Long Stock Coat)
Baby of Breed: Alezan Ophira (Richard Clarke)

Maremma Sheepdog
BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Scintilli Sachka (Mr B & Mrs M Dalglish)

Old English Sheepdog
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Woolebull Visably Adorable (AI) (Tracey & Wayne Weight)

Swedish Vallhund
Baby of Breed: Trendam Like Toy Soldiers (Mrs A J Smith & Miss S J Smith)

White Swiss Shepherd Dog
BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Aust Ch Eishund The Dark Phoenixx (Heather Coghlan)


Group 6 - Utility Dogs

Specials Judge : Mr Dennis McGreevy (QLD)  (Group Entry : 19)

Best in Group & Intermediate in Group: Dobermann
Aust Ch Walamara Zero-Time To Wait (AI)(Imp NZ) (Greg Hoffmann)
Runner Up in Group & Aust Bred in Group: Siberian Husky
Aust Ch Desaran Charmed And Dangerous (Tennille Heys)
Baby in Group: Siberian Husky
Riversrun Butterfly Kisses (Sharon Heys)
Puppy in Group: Boxer
Jetboom Point Of Interest (AI) (Miss L Mclaughlin)
Open in Group: Siberian Husky
Aust Ch Desaran Titanium Secret (Sharon Heys)

Boxer
R/UP BOB, Res Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Mcboxa Lil B Double (Billee-lee Mclaughlin)
Puppy of Breed: Jetboom Point Of Interest (AI) (Miss L Mclaughlin)

Bullmastiff
BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Stennaroo Ava Good Weekend (Mr B & Mrs M Stennings)
R/UP BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Stennaroo Baines All Rounder (Mr B & Mrs M Stennings)

Dobermann
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Walamara Zero-Time To Wait (AI)(Imp NZ) (Greg Hoffmann)

Dogue de Bordeaux
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Moloscyg Maraken Angel (Tracy Lamb)
R/UP BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Moloscyg Lil Krackers (Tracy Lamb & Moloscyg Kennels)

Samoyed
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Snowbrook Lucky Star of Henry (Lynda Campbell)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Snowweb On Parade (Mrs Joan Webb)
Res Dog CC & Puppy of Breed: Shacar Designed By Gucci (Mr G & Mrs C Burke)
Res Bitch CC & Junior of Breed: Sashenka Wildcard Gizelle (Mr G & Mrs C Burke)

Schnauzer (Giant)
BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Munchener Silverschatz v Mondo (Yvonne Hopf)

Siberian Husky
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Desaran Charmed And Dangerous (Tennille Heys)
R/UP BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Desaran Titanium Secret (Sharon Heys)
Baby of Breed: Riversrun Butterfly Kisses (Sharon Heys)


Group 7 - Non-Sporting Dogs

Specials Judge : Mr Nathan McGreevy (QLD)  (Group Entry : 43)

Runner Up in Group & Puppy in Group: Chow Chow
Touchofchow Tian Jade Emperor (Shenara Moon & Janette Mouroufas-Ursida)
Minor in Group: Shih Tzu
Oeshih Witchful Thinking (J Brown/M Moore/D Dallinger)
Junior in Group: British Bulldog
Jh Ch Kupakos Garrison (Imp HUN) (Tricia Cumner)
Intermediate in Group: Poodle (Miniature)
Aust Ch Jeabo Playboy Limited Edition (Anne Scott)
Aust Bred in Group: Boston Terrier
Exaltare Legend From Above (Mr A J Phelan & Miss J M Young)

Boston Terrier
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Exaltare Legend From Above (Mr A J Phelan & Miss J M Young)
Baby of Breed: Hymere A Star Is Born (Mr A J Phelan & Miss J M Young)

British Bulldog
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Jh Ch Kupakos Garrison (Imp HUN) (Tricia Cumner)
R/UP BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Majestueux Spirit of Ecstasy (AI) (Ms T Cumner)
Res Bitch CC & Intermediate of Breed: Gladiatorbul Kiss From A Rose (Tyson Galea)

Chow Chow
BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Touchofchow Tian Jade Emperor (Shenara Moon & Janette Mouroufas-Ursida)

Dalmatian
R/UP BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Paceaway Baranger (Michelle Little)
Res Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Paceaway Summer Reigns (Michelle Little)

French Bulldog
BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Moonglade Ussr Konfidential (K L Peek)
R/UP BOB, Res Bitch CC & Puppy of Breed: Meralla Primeiro Valentina (G Walter)
Dog CC & Intermediate of Breed: Gold-Serra Mariachi (Imp HUN) (K L Peek)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust Ch Brindlelicus Shes Demanding (N Oldfield)
Open Neuter (Dog) of Breed: Roidouge Two to Tango (G Walter)

Japanese Spitz
BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Daesdaemar Picture Perfect (Tracy Gaff)

Poodle (Miniature)
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Jeabo Playboy Limited Edition (Anne Scott)

Shih Tzu
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Sup Ch Oeshih Playin The Game (J Brown/M Moore/D Dallinger)
R/UP BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Oeshih Witchful Thinking (J Brown/M Moore/D Dallinger)

Xoloitzcuintle (Miniature)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Wazzat Galenia (IID NOR) (H Bright & J Dinis)
R/UP BOB, Dog CC & Junior of Breed: Amorenekid Grin N Bareit (K Murray)