Children's Cancer Charity Dog Club (NSW)

Date of Show : 17-Mar-2019 (Sunday)

Championship Show

The following show results have been submitted to our results system for the above show. It is FREE to submit results.

General Specials

Specials Judge: Mrs Susan Brown (NSW)   (Total Entry : 585)

Best in Show & Aust Bred in Show: Basenji
Aust Ch Zanzipow Bowies China Girl (Jennifer Power)
Runner Up in Show & Intermediate in Show: Keeshond
Aust Sup Ch Hunkeedori Heeerrreees Jonnie (Katrina Santas)
Baby in Show: Border Terrier
Aust Ch Bohunt Parting Shot (Robyn Williams)
Junior in Show: Italian Greyhound
Aust Ch Oakway Reign Ov Fame (Mrs Maureen Friend)
Open in Show: Cocker Spaniel
Aust Ch Bencleuch Braw Balach (Imp UK) (Nicole Lane)
Best Neuter in Show & Open Neuter in Show: Australian Terrier
Horrieglen Turbo Charged (Mr T J & Mrs D Fenton)
Runner Up Neuter in Show: Boston Terrier
Aust Gr & Neut Gr Ch Zareba Paparazzi (Deby Norquay & Amy Lee Corbett)

Baby SweepStakes - 2nd Place: Flat Coated Retriever
Lionsfield Berri Black N Bold (AI) (K Blair)


Group 1 - Toys

Specials Judge : Mr Andrew J Burt (VIC)  (Group Entry : 116)

Baby in Group: Cavalier King Charles Spaniel
Kaliak Lunar Eclipse (S & K Axiak)
Minor in Group: Miniature Pinscher
Marniechar Black Zambucca (Mrs K M Potts)
Puppy in Group: Pekingese
Aust Ch Athalow Queens R Beta to Open (J Nash)
Junior in Group: Italian Greyhound
Aust Ch Oakway Reign Ov Fame (Mrs Maureen Friend)

Cavalier King Charles Spaniel
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Chevalove Nobel By Design (K & M Munro)
R/UP BOB, Res Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Chevalove Lightning Jack (K & M Munro)
Bitch CC & Junior (Bitch) of Breed: Chevalove Secret Affaire (K & M Munro)
Res Bitch CC & Puppy of Breed: Kaliak Dream On (S J & K L Axiak)
Baby of Breed: Kaliak Lunar Eclipse (S & K Axiak)
Open of Breed: Aust Gr Ch Chevalove Imperial Design (K & M Munro)

Chihuahua (Long Coat)
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Rayvale Dare to Dazzle (V Morse)

Coton De Tulear
BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Aust Ch Cotonrun Harley Quinn (Bonita Meads)
R/UP BOB, Bitch CC & Puppy (Bitch) of Breed: Aust Ch Cotonrun Venus (Bonita Meads)

Griffon Bruxellois
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Nagpuni In The Midnight Hour (Terri Odell)
Res Dog CC & Intermediate (Dog) of Breed: Aust Ch Beaufox Comte de la Fere (Sharyn Wood & Jane Wistuba)

Italian Greyhound
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Oakway Reign Ov Fame (Mrs Maureen Friend)

King Charles Spaniel
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Gr Ch Wilsight Red Alfie (C Rodrigues)
R/UP BOB, Res Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust ch Wilsight Royal Albert (C Rodrigues)
Junior of Breed: Wilsight Say My Name (C Rodrigues)

Miniature Pinscher
BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Aust Ch Marniechar Picture This (K M Potts)
R/UP BOB, Res Dog CC & Minor of Breed: Marniechar Black Zambucca (Mrs K M Potts)

Pekingese
BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Aust Ch Athalow Queens R Beta to Open (J Nash)


Group 2 - Terriers

Specials Judge : Mr Mark Johnston (NSW)  (Group Entry : 62)

Best in Group & Intermediate in Group: Fox Terrier (Smooth)
NZ & Aust Ch Pinnacle Eye For The Ladies (Imp NZ) (M Bradburn & D Selden / S & A Evans)
Baby in Group: Border Terrier
Aust Ch Bohunt Parting Shot (Robyn Williams)
Junior in Group: Fox Terrier (Smooth)
Aust Ch Selwor Secret Package (Imp NZ) (Rowles/Evans)
Open in Group: Jack Russell Terrier
Aust Ch Whatajack Whata Challenge (Garry Butler)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: Australian Terrier
Horrieglen Turbo Charged (Mr T J & Mrs D Fenton)
Runner Up Neuter in Group: Australian Terrier
Aust Neut Ch Spalpeen Highland Girl JD SE (Amy)

American Staffordshire Terrier
Baby of Breed: Hotashell Icing Off The Cake (Luke & Melanie Stevens)

Australian Terrier
Neuter BOB, Neuter Dog CC & Open Neuter of Breed: Horrieglen Turbo Charged (Mr T J & Mrs D Fenton)
R/UP Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter (Bitch) of Breed: Aust Neut Ch Spalpeen Highland Girl JD SE (Amy)

Border Terrier
Baby of Breed: Aust Ch Bohunt Parting Shot (Robyn Williams)

Bull Terrier (Miniature)
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Sariluda gentleman jack (Natalie Hughes)
R/UP BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Sariluda gypsy day dreamer (Hollie Hughes)

Fox Terrier (Smooth)
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: NZ & Aust Ch Pinnacle Eye For The Ladies (Imp NZ) (M Bradburn & D Selden / S & A Evans)
Res Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Selwor Sweet Victory (Imp NZ) (J & L Rowles)
Baby of Breed: Selwor Sailor Moon (John Rowles)
Junior of Breed: Aust Ch Selwor Secret Package (Imp NZ) (Rowles/Evans)

Jack Russell Terrier
BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Whatajack Whata Challenge (Garry Butler)
R/UP BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Whatajack High Roller (Garry Butler)
Res Dog CC & Intermediate of Breed: Ozjack Flash in the pan (Bob Purss)
Baby of Breed: Aust Ch Whatajack Cracker Jack (Garry Butler)
Puppy of Breed: Whatajack Bella Success (Garry Butler)

Norwich Terrier
BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Aust Ch Kivamynk Call Me Elizabeth (Amy)

Staffordshire Bull Terrier
R/UP BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Bxact Dont Hate Th Playa (J Watt & K Roebig)
Res Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Joden Own Tha Space (Kim Sammut)
Baby of Breed: Zeracious Sonic Boom (James White)
Baby (Bitch) of Breed: Ourtribe Let Ur Hair Down (James Watt)
Aust Bred (Dog) of Breed: Aust Ch Joden Sole Ruler (Kim Sammut)


Group 3 - Gundogs

Specials Judge : Mrs Jenny Whitney (NSW)  (Group Entry : 75)

Best in Group & Open in Group: Cocker Spaniel
Aust Ch Bencleuch Braw Balach (Imp UK) (Nicole Lane)
Runner Up in Group: English Springer Spaniel
Aust Sup Ch Reibey World Premiere (AI) (S Lancaster & G Render)
Baby in Group: Flat Coated Retriever
Lionsfield Berri Black N Bold (AI) (K Blair)
Puppy in Group: English Springer Spaniel
Aust Ch Reibey Great Southern Land (AI) (S Lancaster & G Render)
Junior in Group: Cocker Spaniel (American)
Aust Ch Azel I Spy Leave Your Hat On (Mr R Barratt)
Intermediate in Group: Lagotto Romagnolo
Aust Ch Incavale Tiffany and Co (Jade Morse-Roberts)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: Cocker Spaniel
Aust & Neut Ch Showfield True Royalty (S & S Strang)

Cocker Spaniel
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Bencleuch Braw Balach (Imp UK) (Nicole Lane)
Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Ballyoran Highland Lass (Nikki & Sue Lane)
Junior of Breed: Royoni Royal Watcher (AI) (S & S Strang)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust & Neut Ch Showfield True Royalty (S & S Strang)

Cocker Spaniel (American)
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Azel I Spy Leave Your Hat On (Mr R Barratt)

English Springer Spaniel
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Reibey World Premiere (AI) (S Lancaster & G Render)
R/UP BOB & Res Dog CC: Aust Sup Ch Azudance Little Lion Man (Miss M Lauder)
Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Reibey Premiere Downunder (AI) (S Lancaster & G Render)
Baby of Breed: Ispy Cudgara Me Myself and I (Cathy Barratt)
Puppy of Breed: Aust Ch Reibey Great Southern Land (AI) (S Lancaster & G Render)
Intermediate of Breed: Aust Ch Fraelighte Frozen To Touch (AI) (Mr R & Mrs Y Lauder)

Flat Coated Retriever
Baby of Breed: Lionsfield Berri Black N Bold (AI) (K Blair)

Golden Retriever
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Piarki Winstons Golden Ticket (Rachael Ohlrich)
Baby of Breed: Tyassagold Arctic Indie Frost (D Casey)

Hungarian Vizsla
R/UP BOB, Res Bitch CC & Junior of Breed: Metropolis La Carte Blanche (Robyn Hanney)

Lagotto Romagnolo
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Incavale Tiffany and Co (Jade Morse-Roberts)


Group 4 - Hounds

Specials Judge : Mrs Carol Beckett (NT) (Group Entry : 90)

Best in Group & Aust Bred in Group: Basenji
Aust Ch Zanzipow Bowies China Girl (Jennifer Power)
Runner Up in Group & Intermediate in Group: Petit Basset Griffon Vendeen
Aust Ch Wazazi Lets Get Ready To Rumbl (Kylie Delacourt)
Open in Group: Irish Wolfhound
Aust Gr Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: Irish Wolfhound
Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)

Afghan Hound
BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Tahkira Manhatten Moccha (Miss E Bray)
Puppy of Breed: Aviva Glorious (P & R M Bacich)

Basenji
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Zanzipow Bowies China Girl (Jennifer Power)

Basset Fauve de Bretagne
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Trisven Rock My Soul (Mrs K Baxter)
R/UP BOB, Res Bitch CC & Junior of Breed: Trisven This Is Me (Mrs K Baxter)

Basset Hound
Neuter BOB, Neuter Dog CC & Open Neuter of Breed: Aust Ch Lachambre Moonshine Moet (Miss J & Miss A J O'Flynn)

Dachshund (Miniature Long Haired)
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Lemaison Shaded Lady Rose (Laraine Wasson)
R/UP BOB, Dog CC & Junior of Breed: Mitteldac Mighty Mouse (Judy Phillips)
Res Dog CC & Puppy of Breed: Aust Ch Lemaison Aussie Temptation (Laraine Wasson)
Res Bitch CC & Junior (Bitch) of Breed: Mitteldac Simply The Best (Judith Phillips)
Aust Bred of Breed: Mitteldac Fancy Pants (AI) (Judy Phillips)
Neuter BOB, Neuter Dog CC & Open Neuter of Breed: Aust Neut Ch Mitteldac BentlyOfBridlington (Sandra Taylor)

Dachshund (Miniature Wire Haired)
Dog CC & Junior (Dog) of Breed: Aust Ch Fayrewyre Columba of Iona (Mr D McKay / Dr M Davidson & Ms L Dunn)

Irish Wolfhound
BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Gr Ch MacLaomainn Autumn Rain (Rona Moss)
Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Lovellen Caellum The Brave (L Osborne)
Neuter BOB, Neuter Dog CC & Open Neuter of Breed: Aust Ch MacLaomainn Blood Of The Brave (AI) (Rona Moss)

Petit Basset Griffon Vendeen
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Wazazi Lets Get Ready To Rumbl (Kylie Delacourt)
Baby of Breed: Wazazi Potion Master (K Delacourt/ R Y Lauder)
Baby (Bitch) of Breed: Wazazi Liquid Luck (K Delacourt/ R Y Lauder)

Rhodesian Ridgeback
R/UP BOB, Dog CC & Minor of Breed: Aust Ch Juzrival D Double Dare (A Barter/ L Fletcher/ J Rae/ D Hasiuk)

Whippet
BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Chakrata Rose Of Tralee (Mrs K Baxter & Mrs A Curran)
R/UP BOB, Res Bitch CC & Puppy of Breed: Penmarric Creme Brulee (Mrs K Baxter/ Ms A Smith & Ms G Macquarie)
Baby of Breed: Ridgesetter ALittle Romance (R Kelly)


Group 5 - Working Dogs

Specials Judge : Mr James Beckett (NT)  (Group Entry : 90)

Best in Group & Aust Bred in Group: Border Collie
Aust Sup Ch Nahrof Catalyst ET (L Somers & E Badior)
Runner Up in Group & Open in Group: Australian Cattle Dog
Aust Gr Ch Warrukadli Blue Sapphire (Profs W & K Ballard)
Baby in Group: Finnish Lapphund
Aust Ch Orical Revontuli (AI) (K Innes & L Mills)

Australian Cattle Dog
BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Gr Ch Warrukadli Blue Sapphire (Profs W & K Ballard)

Australian Kelpie
BOB, Dog CC & Puppy of Breed: Aust Ch Callicoma Karroo Basalt (Leanne Hagarty)
R/UP BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Dalalyn Outback Romance (Mrs Lee-Anne McLean)
Res Dog CC & Minor of Breed: Goldedge Country Style (Lee-Anne McLean & Natalie Wilson)

Bearded Collie
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Keiramyst Mi Sweet Magnolia (L Brandt)

Border Collie
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Sup Ch Nahrof Catalyst ET (L Somers & E Badior)
Minor of Breed: Bordalace Strike A Pose (AJ Cowin & T Piercy)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust Neut Ch Quinora Lennox Vision RN (Carole Hately)

Collie (Smooth)
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Collegiate Arrosa Star (J Dally/ R Ford/ A & M Goodman)
R/UP BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Aust Ch Baqilodge Romani Traveller (Jean Dally / Robin Ford)

Finnish Lapphund
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Orical Kirsi Of Jove (AI) (L Mills & K Long)
R/UP BOB & Res Bitch CC: Aust Ch Caleebra Diamond Empress JC (K Sergiacomi)
Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Theldaroy Suklaa Crispello (K Sergiacomi)
Res Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Snofyre Legend of Tomorrow (AI) (Chrissy Fitzgerald)
Baby of Breed: Aust Ch Orical Revontuli (AI) (K Innes & L Mills)
Puppy of Breed: Orical North of Rovaniemi (L Mills & D Wettasinghe)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust & Neut Gr Ch Snofyre Alluring Arya RN (A Townsend)


Group 6 - Utility Dogs

Specials Judge : Mr Wayne Burton (NSW)  (Group Entry : 71)

Best in Group & Open in Group: Akita
Aust Sup Ch Oceanbreeze Raiz Yr Glass (Sandra Craig)
Baby in Group: Akita (Japanese)
Fireandmist Mesmerised Me (Mr O Nejal & Mrs & Mr A Hartshorn)
Minor in Group: Bernese Mountain Dog
Pandama Secret Liaison (Robyn Keen)
Intermediate in Group: Siberian Husky
Aust Ch Arcticpalace Our Diva Goddess (C & R Foster)
Aust Bred in Group: Bullmastiff
Aust Ch Fynobull Dark Side Of Thmoon (AI) (Mrs M & Mr A O'Callaghan)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: Siberian Husky
Aust & Neut Ch Articwolf As Good As Gold (E & M Hardwicke)

Akita
BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Oceanbreeze Raiz Yr Glass (Sandra Craig)

Akita (Japanese)
BOB, Bitch CC & Minor of Breed: Shinkon Dragon Rider (Mr O Nejal)
Baby of Breed: Fireandmist Mesmerised Me (Mr O Nejal & Mrs & Mr A Hartshorn)

Bernese Mountain Dog
Res Bitch CC & Minor of Breed: Pandama Secret Liaison (Robyn Keen)
Neuter BOB, Neuter Dog CC & Open Neuter of Breed: Aust Gr Ch Von der Bernessehof Amigo (Imp CZE) (Robyn Keen)

Boxer
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Bernivia Clancy Downunder (Mrs Bernadette Russell)

Bullmastiff
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Fynobull Dark Side Of Thmoon (AI) (Mrs M & Mr A O'Callaghan)

Dobermann
R/UP BOB, Dog CC & Intermediate (Dog) of Breed: Aust Ch Bravadobe U Dont Own Me (AI) (Imp NZ) (J / E Henville & Bravadobe)
Res Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Bravadobe Rapunzel Tangled At Martyn (AI) (Imp NZ) (Bravadobe Dobermanns/ J & E Henville)
Baby of Breed: Kserasera I Want It All (J & H Rymer)
Minor of Breed: Kibali Miss-Demeanour (Imp NZ) (Kent Fung)
Neuter BOB, Neuter Dog CC & Open Neuter of Breed: Aust Ch Bravadobe Purple Heart (F Thomasen & E Henville)

Dogue de Bordeaux
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Bordogue Lincoln (J & A Douglass / R & K Reid)

German Pinscher
BOB, Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Angelsun Powerful Two Point O (Leanne Vowles)

Leonberger
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Gr Ch Konigslair Jubilee (Emma Vandermeel)

Portuguese Water Dog
R/UP BOB, Res Dog CC & Minor of Breed: Arcticpalace Ocean Ripple (C & R Foster)
Baby of Breed: Arcticpalace Oceans Eight (N Estatheo/ C & R Foster)

Samoyed
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Sup Ch Mezen Diamond Revival (H Hill / J & M Harrison)
R/UP BOB, Bitch CC & Open (Bitch) of Breed: Aust Ch Ahzu You Better Watch Out WPD (J & M Harrison)
Res Bitch CC & Junior of Breed: Aust Ch Ahzu Lucy In The Sky JC (J & M Harrison)

Schnauzer
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Morgan Saltus Ze Zahrabske (Imp HRV) (Mrs M Outten)

Siberian Husky
BOB, Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Arcticpalace Our Diva Goddess (C & R Foster)
R/UP BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Ch Articwolf You Only Live twice (AI) (E & M Hardwicke)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust & Neut Ch Articwolf As Good As Gold (E & M Hardwicke)


Group 7 - Non-Sporting Dogs

Specials Judge : Mrs Susan Brown (NSW)  (Group Entry : 81)

Best in Group & Intermediate in Group: Keeshond
Aust Sup Ch Hunkeedori Heeerrreees Jonnie (Katrina Santas)
Runner Up in Group & Aust Bred in Group: British Bulldog
Aust Ch Bratrice Breaking The Ice (AI) (Courtney Basa & Hayden Smith)
Baby in Group: Great Dane
Chelshar You Light up my Life (AI) (Sharyn Wright)
Puppy in Group: Dalmatian
Krystaway Bling It On (R & D Harbin)
Best Neuter in Group & Open Neuter in Group: Boston Terrier
Aust Gr & Neut Gr Ch Zareba Paparazzi (Deby Norquay & Amy Lee Corbett)
Runner Up Neuter in Group: Japanese Spitz
Aust & Neut Gr Ch Morioka Taosenichi Sonato (Vicki Livingstone)

Boston Terrier
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Heartbeats Invictus (Imp USA) (D Norquay/ A Corbett & G Skinner)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust Gr & Neut Gr Ch Zareba Paparazzi (Deby Norquay & Amy Lee Corbett)

British Bulldog
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Bratrice Breaking The Ice (AI) (Courtney Basa & Hayden Smith)
R/UP BOB, Dog CC & Junior of Breed: Beeman Exceed And Excel (Ai) (Hurford & Todd)
Baby of Breed: Bratrice Ice Queen (Courtney & Hayden Smith)
Puppy of Breed: Deliteabull Do The Floss (Courtney & Hayden Smith)

Dalmatian
BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Sup Ch Krystaway Glitterati (R & D Harbin)
Dog CC & Junior of Breed: Aust Ch Krystaway Makemeyr Toyboy (R & D Harbin)
Puppy of Breed: Krystaway Bling It On (R & D Harbin)

French Bulldog
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Warpaint Masquerade ai (D & L Thorpe / J Daidone)
Res Bitch CC & Intermediate of Breed: Aust Ch Warpaint Gold Dust Woman (D & L Thorpe / J Daidone)

German Spitz (Mittel)
BOB, Dog CC & Aust Bred of Breed: Aust Gr Ch Borndownunda Dfenda Oth Realm (Diane Russell)
Neuter BOB, Neuter Bitch CC & Open Neuter of Breed: Aust Neut Gr Ch Knightfyre Halleys Comet (Diane Russell)

Great Dane
BOB, Dog CC & Open of Breed: Aust Grand Ch Stordansk Supernatural (Julie Hyde)
R/UP BOB, Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Rithpen Miss Congeniality (Sharyn Wright)
Baby of Breed: Chelshar You Light up my Life (AI) (Sharyn Wright)

Japanese Spitz
BOB, Dog CC & Junior of Breed: Aust Gr Ch Daesdaemar Rewrite The Stars (Amanda Huggins)
R/UP BOB, Bitch CC & Open of Breed: Aust Ch Daesdaemar Truly Madly Deeply (Amanda Huggins)
Neuter BOB, Neuter Dog CC & Open Neuter of Breed: Aust & Neut Gr Ch Morioka Taosenichi Sonato (Vicki Livingstone)

Keeshond
BOB, Dog CC & Intermediate of Breed: Aust Sup Ch Hunkeedori Heeerrreees Jonnie (Katrina Santas)
R/UP BOB, Bitch CC & Puppy of Breed: Aust Ch Hunkeedori Freya Fernandez (K L Santas)

Poodle (Toy)
Res Dog CC: Aust Ch Alang Ice Majic Soldier (Geraldine Myers)
Bitch CC & Aust Bred of Breed: Aust Ch Alang Ice Majic Princess (Geraldine Myers)
Baby of Breed: Evoque Chocolate Eclaire (Greganya Michelle Gollop)